Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök ezt mondaná rátok?

Figyelt kérdés

Már mondta nekem azt a barátnőm, hogy "b*zdmeg", amikor kicsit felhúzta magát, persze totál feleslegesen. Ekkor megmondtam neki, hogy velem így nem fog beszélni, azt mondta nem fordul elő többet.

Tegnap videót nézett a neten, tök jó kedve volt, és akkor valamit mondtam neki a videóval kapcsolatban (semmi rosszat), és nevetve azt mondta, hogy "f****opó vagy". Köpni-nyelni nem tudtam. A videóra hivatkozott, hogy azért mondta. Sose néztem volna ki belőle, hogy így beszél velem. Nehezen mutatta ki eleinte az érzéseit, de mára már látom, hogy szeret engem, de a megnyilvánulási az utóbbi időben... 3 hónapja vagyunk együtt egyébként, én 21, ő 19 éves.


2019. júl. 14. 05:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Valami prolival vagy együtt. Ha neked ez kell...
2019. júl. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Kapcsolat elején így beszél veled akkor mi lesz később? Régebben volt ilyen b.nőm, elhajtottam mert nem tudott viselkedni. Így nőtt fel, ezt hallotta otthon. Tudod, ő nem fog tudni megváltozni már sosem. Csak igergetni fogja. Ez az én véleményem.
2019. júl. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Tanuljon meg kicsit disztingválni. A 2. még csakcsak, de, hogy idegből úgy beszél veled, mint a kocsis, az egyáltalán nem oké.

32/f

2019. júl. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek ilyen csajt, ő megszokásból is így beszél. Neki mindenki hé te ge(i. A basd meg a kötő szó. Egy igazi putris liba.
2019. júl. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Személyiségzavara van! Kurdald meg, dobd ki. Szerinted mekkora szégyen vele mutatkozni?
2019. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ezeket nem gondolja komolyan. Ez tényleg csak proli suttyóság. Ha nem tetszik, akkor nem illetek össze. Ez van :/
2019. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

Volt egy ilyen csaj,minden második mondatában valami káromkodás volt,ha ideges volt,vagy bántotta valami.Nem is tudta elemondani anélkül,mit érez,hogy ne káromkodna,és e szidná az embereket.És még ő volt felháborodva,hogy mi a gond azzal,ha csùnyán beszél.



De 19 évesen azért még le lehet nevelni belőle.Dobj egy 100-ast a bögrébe,ha így beszélsz.Ha ez se jön be neki,akkor ajtó.3 hónap után még elnézést kér,eljön az az idő mikor nem fog.A Fa@sz szopo vagy meg szerintem nagyon durva.

2019. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Azt mondanám, hogy ennyi volt, bzmeg, nem kell ilyen fszszopó barátnő.
2019. júl. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Kedves nyolcas, te bolond vagy! Épp az a jó ha szeret szopni! ;)
2019. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
3 hónap alatt összesen 2-szer azaz kétszer káromkodott egy 19 éves lány? Asztaaaaa! Máglyára vele (irónia) Nem hiszem hogy ennyitől menthetetlen lenne. Van körülötte olyan aki folyamatosan káromkodik, pl iskola munkahely család? Mert azt kellene tudatosítani hogy ne hagyja hogy ez rá hatással legyen.
2019. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!