Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Elrontok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Elrontok vele mindent?

Figyelt kérdés

Én tettem fel ezt a kérdést,amiben ez volt.:Tudom rengeteg hasonló kérdés volt már itt,de általában azt mondják mindenkinél más a szerelem. Mégis vannak olyan jelek,amelyek mindenkinél észrevehetőek…Szeretném tudni mik azok.

Valamint,ha már itt tartunk szeretnék véleményt kérni,hogy az én barátomra bátran mondható-e,hogy szerelmes.

Nos azok a bizonyos „jelek”.: -Mindig ő hív

-Igyekszik minél többet találkozni

-Bármit megtesz,amit kérek.

-Nagyon sok mindent kapok tőle,ezt nemcsak tárgyi dolgokra értem (bár érhetém arra is),hanem érzelmi dolgokra is.

-Bármit teszek,ami nem tetszik neki,mindent elnéz nekem.

Pl.Megkért ne igyak alkoholt,én mégis ittam,de elnézi…megcsalásról szó sem volt soha.

-Tényleg,mindig igyekszik a kedvemben járni,érzem,hogy fontos vagyok neki.

Ha szakítok,vagy netalán ő szakít,ami kevesebbszer esik meg,mindig ő könyörgi magát vissza. De ezek annyira nem nevezhetők szakításnak,mert csak pár percig tart,vagy max 1-2óra…aztán minden a régi.

Mondhatjuk,hogy mindenben előtérbe helyez,elvileg én vagyok neki az első helyen.

El is jegyzett. Ha tudnátok a korunkat,nem hiszem,hogy ezt komolyan vennétek,de higyjétek el,hogy ő úgy gondolja.

Sajnos én az őrületben kergetem a folytonos kételkedésemmel,mert nem nagyon hiszem el neki,hogy szeret. Vagyis elhiszem,de nem teljesen.

Elmondta,hogy velem szeretné leélni az életét,tervezi a közös jövőt.

Nem tudom ez mennyire mérvadó még,de folyton kíván..ami nekem néha már idegesítő.

Állandóan puszilgat,ölelget.


Egyrészt erről szeretnék véleményt,másrészt pedig azt szeretném kérdezni,hogy amikor kettőnk között minden tökéletes miért fog el egy rossz érzés,hogy elveszítem őt,hogy egyszer csak rájön,hogy más kell neki?

Nem hinném,hogy így lesz,de néha megfordul a fejemben.

Nem szeretném,ha emiatt lenne rossz kedvem,hanem élvezni szeretném ezeket a boldog perceket.

Mit gondoltok rólunk?


2010. júl. 10. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

te nagyon hülye vagy :D

a barátod imád téged ebben biztos vagyok :D

és te is azért érzed hogy elveszíted, mert nem akarod, és így jön ki ez a "félelmed" hogy mi lesz ha nem lesz veled


relax van :) szeressétek egymást

puszi

2010. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Basszus..:D Szerintem is oké minden.

Itt ebben az egészben csak annyi a "baj", hogy vannak félelmeid. Ez természetes, ha szeretünk valakit, félünk, hogy elveszítjük. De ezzel szerintem ugyanígy van ő is...

Hát ahogy olvastam amit írtál, nekem nincsenek kétségeim, ezekből lejön, hogy szerelmes beléd:) És ez milyen jó:)

Gondolj arra, hogy ha kialakul egy ilyen érzés, az nem könnyen/gyorsan múlik.

18/L

2010. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16hónapja vagyunk együtt.


Csak ilyenkor előjön,hogy mi van ha egyszer vége lesz...nem viselném el most.

2010. júl. 10. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért veszítenéd el, ha szeret?:) Meg ez most olyan, hogy mi van, ha kimész, és a fejedre esik egy tégla...Amúgy éln is ilyen parás vagyok, csak kívülállóként látom tisztán a helyzetet. Ne idegesítsd magad! Örülj, hogy nincs rá okod...
2010. júl. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező:) ne stresszelj azon,hogy mi lesz holnap:) élj a mának és csak ez érdekeljen:) hidd el a barátod imád téged.:) megtennék bármit, hogy ilyen pasim legyen, aki ennyire szeret.:) ne gondolj arra, hogy egyszer vége lesz, hiszen az csak megbetegít majd. És az soha nem jó. Én is sokáig gondolkoztam azon, hogy milyen lesz ha vége lesz és sajnos csakhamar vége is lett. Most már bánom és tudom, hogy a következő kapcsolatomban csak amának fogok élni és nem érdekel, hogy mi lesz holnap:) amíg szeret és szeretem együtt vívunk meg mindent:) legyél boldog a pároddal:) 17/L
2010. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem örülhetnél hogy ennyire szeret.

ne úgy állj hozzá hogy lehet rájön más kell neki. hanme élvezd ki amíg együtt vagytok.

2010. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!