Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontok mindent, ha lefekszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontok mindent, ha lefekszek vele?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja együtt járok egy fiúval,mind a ketten 15 évesek vagyunk. nagyon szeret,és én is őt. ő már nagyon akarja a dolgot,és a kérdés az lenne,hogy ha lefekszek vele akkor lehet hogy ez a szerelem elmúlik? mert az előbb olvastam egy olyat hogy "két hónapig így szeretlek úgy szeretlek,örökre együtt leszünk....stb" és hát nálunk is ez a helyzet.. "de ha megkapja amit akar akkor eltűnik.." ez tényleg így van? én szeretem és le is feküdnék vele később,de nem akarom hogy rá 2 hétre pl szakítson.:\

15L


2011. jún. 29. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
már 2 hónapja? és nagyon szeret? a 2 hónap rövid idő, a " nagyon szeret " pedig erős kifejezés..
2011. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
4honap az alsó határ hogy nem csak sexre kellesz neki 6-8hónap amitől biztos.
2011. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nézd negatív és pozitív tapasztalatok is vannak.Én 14 évesen vesztettem el a szüzességemet,ha akkor a szüleim ezt megtudták volna,a minimum,hogy kitagadnak,utcára kerülök.Nos,azóta is ugyanazzal a lánnyal vagyok és ennek már 8 éve.

Nem szabad általánosítani!Te ismered a barátodat,te érzed,hogy mennyire szeret,te érzed azt is,ha eljött az ideje.Csalódás pedig mindenkit ér,nem kell tőle félni.

2011. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Az elsővel értek egyet, azzal a kiegészítéssel, hogy mondjuk 15 évesen egyáltalán nem kellene lefeküdnöd vele ... mondjuk olyan 17 évesen majd :-P
2011. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)
2011. jún. 29. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
jaj 17-18-19 évesen majd ráérsz.. a nagy f*szt, nem kell ezekre hallgatni. bőven ráérsz még, de nincs semmi kikötés, hogy mikortól feküdhetsz le valakivel. 2 hónap az rövid idő, ha legalább 6 hónapot kibír, úgyis tudni fogod hogy megérdemli-e. 2 hónap lóf*sz, az első 2 hónapban mi azzal voltunk elfoglalva hogy tényleg beleszeressünk egymásba, nem pedig azzal hogy minél előbb dugjunk. addig meg hidd el, van más módja is annak hogy eltöltsétek az időt (másrészt jobb élmény, ha kicsit húzod az agyát addig ;))
2011. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!