Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent elrontok, ha lefekszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elrontok, ha lefekszem vele?

Figyelt kérdés

Rövid kapcsolat után szakítottunk, mert a köztünk lévő nagy távolságot nem tudtuk áthidalni, így nem volt értelme tovább. Azóta igyekszünk baráti viszonyt fenntartani. Mikor találkoztunk egész jól ment egy darabig... Aztán megcsókolt... Máskor meg a kezem fogta meg. Próbáltam visszautasítani,mert tudtam,h nekem csak jobban fájna. Nem tudom,h ő csak a szexet hiányolja-e , mert az egészen kitűnően múködött köztünk... Vagy engem, mert esetleg megszeretett...

Lényeg az,h bár én mondtam ki a szakítást, mégis várom,h ő "nyomuljon"... De mikor megcsókol az agyam azt diktálta,h nem szabad, mert fájni fog, és kicsit visszautasítottam:( Most meg csodálkozom,h nem próbálkozik...:S

Szerintetek mindent (barátságot, vagy egy kapcsolat utolsó esélyét) elrontanék,ha tudomására hoznám,h le akarok vele feküdni, mert azért hiányzik....????


22/l


2011. aug. 17. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

El kéne dönteni, mit is akarsz valójában. Nekem úgy tűnik, hogy te is csak a szex miatt akarod, ami nem volna baj, hiszen felnőtt vagy.

Nem rontanád el ezt a kapcsolatot, mert ez a szexről szólt nála is.

2011. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is elkéne dönte(netek)ned, hogy most akkor mi van?! Mert ez hosszú távon nagyon nem lesz jó!!!!! A következő kapcsolatodban (ha ez így folytatódik) nagy konfliktusok alakulhatnak beleőle.( személyes tapasztalat, csak velem fordítva történt:én vagyok az új csaj az ex meg zaklatta, hogy most vele akkor mi lesz?, és nagyon szar volt!!!!) A szex barátságoknak nincs értelük, a barát az barát és ne legyen néha "kurópajtás" mert késöbbiekben nagyon visszaöthet!!!!
2011. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!