Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem keresett valamit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem keresett valamit és kiabált velem, mert nem találta. Szerintetek ez normális? Szeret az ilyen ember?

Figyelt kérdés
A férjem minden apró kis tennivalót felír cetlire. Amivel tele van a ház lassan. Hiába kértem többször ne hagyjon ilyeneket mindenhol hiába. Most pedig keresett egyet ami már 1 éve a nappaliban volt az asztalon. Takarításkor kidobtam. Erre elkezdett velem ordibálni, holott semmi halál fontos dolog nem volt rajta és elhordott minden kö.... gnek idiótának ez miatt! Kértem, hogy ne ordibáljon velem egy papír miatt de nem érdekelte annál jobban csinálta! Bocsánatot sem kér! Totál kivagyok! És még ő beszél a normális viselkedésről! Még nincs gyerek, de ha lenne így kiakadna ha ő tenné el? Ordibálna előtte is? Semmit nem vállal fel és arra sem méltat, hogy bocsánatot kérjen! Szerintetek hagyjam el?
2018. jún. 14. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd el
2018. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is szoktak lenni ilyen kirohanásai, de én olyankor bezárom az ajtót magam mögött és ha lehiggadt, akkor normálisan beszélhetünk. De ő azért bocsánatot kér mindig... Bár sokáig ezt nem lehet bírni.
2018. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Hát hosszú távon ne tervezz vele...
2018. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul anyukámat ma műtötték ideges vagyok miatta is! Amikor az apukája kórházban volt én nem viselkedtem így vele. Mellette álltam, vigasztaltam őt! Ő pedig elhord mindennek egy darab cetliért! És annyi nincs benne, hogy bocsánatot kérjen! Még ő van megsértve, jár-kel a házban és abszolút nem érdekli, hogy viselkedett velem.
2018. jún. 14. 16:11
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarom elhinni, hogy a házasság előtt semmi jele nem volt annak, hogy egy ekkora tapló.. Én nem kínoznám magam egy ilyen emberrel, gondolom nem ez az egyetlen alkalom, hogy szarik rád.
2018. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy cetlit, ami egy éve az asztalon volt? És pont most kereste?

Ez eléggé furcsa!

2018. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Minek vagytok együtt??
2018. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ma még csak kiabál, holnap lehet már üt is.

Fontosabb egy darab papír, mint te.

Semmi előjele nem volt ennek, nem éltetek esküvő előtt együtt?

Addig menj, amíg nincs gyerek.


Amúgy miért nem egy füzetbe ír száz cetli helyett?

2018. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem normàlis, idegbeteg az ember. Èn a 3. Ilyen hiszti utàn kivàgtam volna a p..csàba. Üvöltsön azzal aki eltűri.

8 éve vagyunk együtt a férjemmel, de a hangunkat se emeltük fel egymàssal szemben soha. Nem lennék olyannal együtt akivel képtelenség emberi módon kommunikàlni. Pàr év és az ilyenek többnyire a pofozkodásig, verésig is eljuthatnak.

2018. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Mindenki elmondja minden utolsó parasztnak a párod, de azon nem gondolkodtál, hogy nem kéne kidobni, ami az övé? Nekem a nevelőapám volt ilyen, abszolút nem tartotta tiszteletben mások dolgait (legyen szó órai jegyzetekről, gyerekkori játékokról , stb), szerinte csak foglalta a helyet, ezért kidobta. ha mindig ennyire semmibe veszed, megértem, hogy elege lett. Nyilván nem az üvöltözés a megoldás, de nem értem, miért dobod ki a cuccait kérdezés nélkül. nem csokipapírról van szó, honnan tudod, hogy nem kell-e neki a későbbiekben?
2018. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!