Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy az párom nem érti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy az párom nem érti mi azzal a baj, hogy az utcán rólam dumál az exével? Csak sztem nem fér bele?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú 6 éves kapcsolata 10 éve lett vége, akivel azóta is jó barátok, állítólag egy levelet váltanak évente.

Most a minap párom kibökte, hogy találkozozott ezzel a nővel az utcán, aki mondta, hogy látott minket együtt és rólam, a koromról érdeklődött.

Én meg szóvá tettem, hogy exéhez ennek mégis mi köze van? Ő meg nem érti, mi a gond ezzel. Furcsállom én ezt.


Jogos, hogy ezen nem kéne kiakadnom? De sztem egy nő sem szereti hallgatni, hogy a pasija az exével dumál...



2019. júl. 17. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ja. Csak nehogy ő meg beakadjon az exnek :D
2019. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem kiakadhatsz, elvégre póráz nélkül ment le, meg utána ilyen vidáman mesélgeti, hogy egy ismerősével (mert 10 év után már csak az) beszélgetett, aki kérdezte a párjáról?


Szerintem megcsal.

2019. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezett az ex valamit,ő meg illedelmes volt,és megválaszolta.Ha ùgyis beszélnek,akkor miért baj,ha elárulja a korod,vagy rólad valamit?Az nem zavar,hogy leveleznek,évente egyet,vagy többet,de ez meg igen?Fura vagy.
2019. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kidumált a hátad mögött, hanem válaszolt egy pár kérdésre. Titok a korod, vagy mi a gond? 10 éve szakítottak. Ezalatt az idő alatt bármikor újra összejöhettek volna, ha akartak volna, de nem akartak. Mi lenne számodra a kívánatos viselkedés? Ha összefutnak, köszönés nélkül menjen el mellette?
2019. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Mindkettőtöknek teljesen igaza van.

Beszéljétek meg. Értse meg( ebben segíts), hogy neked ez nem jó, te meg ne tartsd futcsának ezt a teljesen természetes dolgot.

2019. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, csak nálunk az ex 20 évvel ezelőtt volt a párja, de kapcsolatban maradtak, leveleznek néha, kb évi 1 telefonbeszélgetés.

Szóval ennek a tapasztalatával felvértezve mondom, hogy sokkal jobb, ha szóba kerülsz és beszélnek egy kicsit rólad, mint ha nem. Ha kínosan kerülik azt, hogy te szóba kerülj, ha tabu vagy kettejük között, az azt jelentené, hogy még bujkál köztük valami, zavarban vannak a ténytől, hogy te ott vagy... ehhez képest, gondolj bele, ha simán, lazán tudnak beszélni veled kapcsolatos alapvető dolgokról, pl hány éves vagy, hol dolgozol, stb, akkor egyszerűen csak ez is egy téma, nem ügy, nem kínos. Ráadásul, gondolj bele, ha a párod meg sem említene neki, azt is jelentené, hogy tulajdonképpen annyira nem is vagy fontos téma neki... de így igen.

Szerintem bízz benne, hogy tudja, hol a határ, és nem fogja kibeszélni a kapcsolatotokat. Egy ex nem sima barát, érdemes a volt és a jelenlegi kapcsolatot egészséges távolságban tartani. Ugyanakkor ha beszélgetnek, és érdekli őket egymás életének további folyása, akkor te abban kiemelt szerepet kapsz, így persze, hogy szóba kerülsz. Szerintem minden rendben!

2019. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!