Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bántalmazás vagy a kezdete?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bántalmazás vagy a kezdete? Ez normális?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a páromnak kisebbségi komplexusa van, ami azért van mert ő idősebb nálam jóval én 24 vagyok, ő pedig 36. Engem sosem zavart, őt mindig. Féltékeny volt eddig is, de most már kezdenek a vitáink eldurvulni. Pár napja mikor hazaértem kérdőre akart vonni, hogy merre voltam aznap. Kiabált és elállta az utam, én meg meglöktem mert nem engedett elmenni. Erre ő megszorította a karomat úgy hogy 3 ujja helyén belilult azóta. Próbáltam szabadulni tőle, de a kanapéra lökött és ahogy odaestem ráestem egy kis műanyag dobozra, ami széttört és felhasította a kezemet, vérzett. Én 54 kiló vagyok, ő 106. Ugye ez nem normális már? Ő meg nem érzi gáznak. Azóta össze vagyunk veszve, bár ő már békülne, és nem érti, hogy mi a probléma. Úgy állítja be a dolgokat, mintha én lennék hülye. Nem akartam elmondani a családomnak, mert nem akarom, hogy megutálják ezért. Mit tehetnék? Ilyenkor megrémít, mert nem lehet vele beszélni. Ráadásul azt mondja, hogy elmegyek valahova (nővérem, barátnőm, edzés), hogy nem is odamegyek.


Mit tehetnék?



2019. júl. 4. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez színtiszta bántalmazás, ne hidd el neki, hogy ez normális. Mindig így kezdődik. Mondja azt, hogy hülyeségeket beszélsz? Hogy rosszul látod a dolgokat?


Elbizonytalanít magadban, és mivel ő a párod, hozzá futsz megerősítésért, ő pedig ezt ki fogja használni. Azt megértem, hogy nem akarod elmondani a családodnak, mert nem vagy benne biztos, hogy el fogod hagyni.


Nagyon szépen kérlek, hogy kezdj el tervet kieszelni arra, hogyan tudnád elhagyni. Tudom, hogy kialakult életnél ez nehéz, de nem ezt érdemled. Ha gondolod, írj privátot, akármiben segítek szívesen.

2019. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Baxd ki azonnal.

Eleve minek neked egy jóval idosebb, 100+ kiló pasi?

2019. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Gondolkodas nelkul kicseszni, letiltani, es mindenkinek elmondani az okat, hogy öeg tudjak mosni a fejedet, amikor mar epp visszakonyorogne magat hozzad, mert az mar alapbol egyertelmu, hogy te mar most nem latsz ezzel a komplexusos nyomorekkal kapcsolatban tisztan. Valakinek viszont kell. Helyetted is.
2019. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Bizony ez bántalmazás. Nem fog változni és ha vele maradsz, elbizonytalanít saját magadban. Ezt nem szabad hagyni, lépj.

32/N

2019. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Kapsz ennél ezerszer jobbat!
2019. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ez már nem a kezdete hanem határozottan az. A bizonyíték erre az a tény, hogy a te fejedben egyáltalán megfordul, hogy ez így normális-e... Már hogy lenne.

Mindent ki tud hozni úgy hogy téged okol, sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni csak lelépni ha nem akarod hogy teljesen tönkre tegyen.

2019. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez már fizikai és lelki bantalmazás.
2019. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem érzed magad biztonságban mellette, hiszen sokkal nagyobb és fel tudsz rá nézni??
2019. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Lépj gyorsan, mielőtt újsághír lesz belőled.

Ő csak birtokol, nem szeret

2019. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
nem kell ribiskedni és akkor nincs balhé:)
2019. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!