Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Kérdeznél egy titeket elköltöztem a mostani páromhoz ugye nem kér a csekkek be nekem pénzt hanem enni valóban mondta hogy adjak bele hogy én vásároltam és az ő fizetéséből semmi nem marad tehát tényleg semmi ugye csináltat egy biciklit magának ami körülbelül 40000 Ft Azért Tehát nem lesz semmi ügye a fizetéséből tehát szerintem ez ráért volna ha össze tudta volna gyűjteni magának ugye a pénzt de ugye már régóta csinálja a biciklit és már rég Meg akarta csinálni ezt az egészet de így nem tartom korrektnek ezt az egész dolgot nem tudom hogy hogy gondoljátok ti titeket kérdezlek

2019. júl. 10. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fuss neki újra, de most magyarul.
2019. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a bicikli helyesen van írva :D Ha már semmi más.
2019. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2: Szakadok :DDDD
2019. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tud valaki fordítani bidám-bidámról magyarra? Annyit értettem hogy "bicikli titeket kérdezlek".
2019. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Összeköltözött az épp aktuális a pasijával a Csajé, aki azt mondta neki, ne adjon bele a rezsibe, inkább intézze a bevásárlást, a pasi fizujából az már nem jön ki.

Na és a pasi csináltat magának egy biciklit (?), 40 ezerért, de a Kérdező szerint ez pont ráért volna, ha már egyenesbe jött a fiatalember, de már régóta akart biciklit csináltatni (?) és az az igazság , hogy itt én is elveszítettem a fonalat...

SZóval szerintem az a probléma, hogy a pasi nem fizeti a rezsit ÉS a bevásárlásokat is, hanem a Hölgytől várja a kosztpénzt, merthogy ugye alapból nincs egy fityingje sem az Úrnak, de erre még pont most kell neki biciklit csináltatnia, ami bár régóta tart és nagyon akarta, pont ráért volna, míg összeszedi magát.

Vagy valami ilyesmi.

2019. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikációval lesz itt a probléma. 🤔
2019. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Távesz baktalo, szerintem keress inkább egy sukárabb, korrekt csávót :D.
2019. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem kér a csekkek be pénzt ,koszt én állom de neki nem marad a kosztra de igy magamnak semmit nem tudok venni értem én hogy fizetti a csekket de ő megveheti magának ezt azt..
2019. júl. 10. 16:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Baccki.... hogy a jó büdös francba lehet valaki ennyire sötét és ostoba....
2019. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miert?
2019. júl. 10. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!