Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon van nála esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van nála esélyem? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve ismerkedtem meg egy csajjal az interneten, de személyesen nem találkoztunk sokáig, csak MSN-en beszéltünk, az utóbbi időkben majdnem már minden nap. Hívogattam többször is, hiába, nem akart találkozni, viszont mult vasárnap sikerült egy találkozót lebonyolítanunk. Én teljesen abban a hitben voltam, hogy bejövünk egymásnak (én jól éreztem magam és ránézésre ő is). Próbálkoztam további találkát megbeszélni vele a hétre, de ő csak felsorolta, hogy melyik nap mit csinál; lényeg, hogy egész héten nem sikerült összehozni. Első gondoltatom az volt, hogy csak le akar rázni, de aztán belegondoltam, hogy lehet, télleg nem ér rá.

Lehet, bolond vagyok: beleszerettem már az első randin és teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek a kapcsolatunk létrejötte végett. Kérlek segítsetek!

(Én 17, ő 16 éves)


2009. júl. 2. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha mernél vele őszintén beszélgetni. Most már találkoztatok, ideje lenne megtudni, hogy ő hogy élte meg ezt a találkozót. Ne félj kérdezni, nehogy elbízd magad aztán hónapokig teperj olyanért, amit ő nem is szeretne, aztán hoppon maradsz. A lányokkal is lehet egyenesen beszélni. Mondd el, hogy mit érzel és ha nem jöttél be neki, elmondja (ha rendes).
2009. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
K*rvára unalmasak ezek az MSN-n ismerkedős történetek! Nincs olyan, hogy "odaléptem az utcán hozzá", vagy "szemeztünk a Szabó Lőrinc Könyvtárban az I. és II. polcsor között", esetleg "elütött a biciklijével". Elkorcsosult egy világban élünk. Ki fog halni az emberiség, legalábbis az a része, ahol számítógépeznek!
2009. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy le akar rázni, de ezt innen nem igazán lehet megmondani. Ha legközelebb beszélsz vele, mondd meg neki, hogy szóljon, ha ráér és szeretne elmenni (veled, természetesen) valahová. De ne zaklasd! Ha hivogatod, hiába jössz be neki, el fogod taszítani magadtól. Ez most a türelem játéka. Ha tényleg csak sok a dolga, akkor úgyis fog még veled találkozni, ha meg csak kamuzik, arra előbb-utóbb rá fogsz jönni. De ezen ne idegeskedj, mert nem éri meg ;).
2009. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló: ne legyél ilyen negatív. Attól, hogy valaki neten ismerkedik, eljut egyszer az élő találkák szintjére is. Én a neten ismertem meg a férjemet...ennyit arról, hogy mennyire semmitérő a netes randi.
2009. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet, télleg jobb lenne, ha nyíltan rákérdeznék...de ez MSN-en, vagy telefonon elég hülyén jön ki, személyesen pedig sajna nem tok beszélni vele...:(


Köszönöm a válaszokat

2009. júl. 2. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja! Örök élmény a számítógép előtt görnyedni, lesz mit mesélni az unokáknak!
2009. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15:53: én pl. az életben nem futottam volna össze a férjemmel élőben, szóval én hálás vagyok. A számítógép összeköt, nem pedig elválaszt az emberektől ha jól használod. Egyébként most te is épp a szg előtt görnyedsz. :) Mit számít, hogy ki hogy találja meg a párját? Nem az a lényeg, hogy megtalálják egymást?
2009. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15:53-as:Nem tudom mire ez a nagy kötözködés...Miért,az sokkal érdekesebb sztori,hogyha csak simán leszólítod..? Vagy hogyha esetleg buliban fekteted meg enyhén ittas állapotban..? Nem hinném,hogy azt nagy kedvvel mesélnéd...pff...
2009. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!