Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért csak olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért csak olyan férfiak jutnak, akik bántanak?

Figyelt kérdés
Nálam 2 véglet van: valakivel ha járok vagy totálisan lesz@r, késik, nem érdekli hogy időben találkozzunk, vagy pedig szimplán csak parancsolgat, bánt. Legutóbbi kapcsolatom is csak 4 hónapig tartott, és engem hagytak el. Hazudozott össze-vissza, parancsolgatott, gúnyolódott rajtam, és még az exével is összehasonlítgatott. Az exével biztos ő is jobban bánt, különben nem lettek volna évekig együtt. Fáj hogy velem nem jól bánt. Meg persze a drága szülei is utáltak. Őszintén bevallva irigykedem másokra, amiért ők boldogok a párjukkal, míg nekem soha nem lesz már senkim. N/26
2019. júl. 19. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos a párkeresés egy nagy lutri, mintha egy dobókockával dobna az ember. Ha 6-ost dobsz, akkor többé-kevésbé minden OK, és minél kevesebbet, annál több a baj. próbálkozz addig, amíg nem találsz egy normális pasit, nem tudok sajnos jobbat mondani. 32/F
2019. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg azért, mert lelkibeteg vagy és így szintén lelkibeteg férfiak találnak meg. Előbb magadat hozd rendbe.
2019. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom az nem jutott eszedbe, hogy esetleg veled van baj, ha a párjaid is otthagynak, meg a szüleik sem kedvelnek? Csak a pasik a hülyék, te meg helikopter vagy. Nézz magadba, tedd rendbe a lelked. Pszichológus segítségét sem szégyen kérni.
2019. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Mert tűröd.

Pszichológustól kérj segítséget. Terápia alatt megtanulod, milyen egy normális kapcsolat, illetve ráébredsz, milyen igényeid vannak és hogy hogyan fejezd ki őket.

2019. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak a legutóbbi exem szülei nem kedveltek, a többi exem szülei meg nem is ismertek.
2019. júl. 19. 09:35
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Nézzél körbe a csaladodban, hogy ott milyen mintát láttál. Illetve saját magad sem ártana kicsit rendbe szedni. Van egy pár könyv amit nagyon ajánlanék, hogy olvass el. Tanulságosak. Park kiadótól az önbecsülés, örökölt sors, örökölt csalad minták, szeretettel sebezve és esetleg még a mérgező szülők, a bennünk rejlő gyermeknek haza kell találnia és a sorskönyv.
2019. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Barnabas333 ***** válasza:
57%
az egész emberiség idióta nyugodj meg. 42F
2019. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

A szüleidben keresd a hibát, pontosabban az apa-lánya, és az anya-lánya viszonyban, csak utána magadban. A párkapcsolatok alapja elsősorban az anya-gyerek kapcsolat, másodsorban az apa-gyerek kapcsolat.


A férfiak először is nem "jutnak", hanem te magad választod őket. Pl. ha apád bántalmazó típus, akkor megszoktad, hogy az a normális, és eleve olyan pasit keresel magadnak, aki rá hasonlít. Ha nem volna bántalmazó, akkor vagy elmenekül tőled, vagy azzá válik.

Anyukádról nem beszélek, mert a magyar anyák nálam már régen kiverték a biztosítékot. Tisztelet a kivételnek.


Ne irigykedj, hanem 26 évesen menj el szépen egy szakemberhez és kérj segítséget.

2019. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod? Erről nem írtál, és így elég nehéz okosat mondani. Egyáltalán mikor kezdődött a legelső párkapcsolatod? Nem biztos, hogy a szülő-gyermek viszonyban csúsztak el a dolgok. Lehet, hogy a legelső kapcsolatodban. ( saját tapasztalat mondatja ezt velem)

Ugyanakkor a boldogságod, ahogy senki másé sem, nem tehető függővé egy személytől. Vagyis a kiegyensúlyozott ember, önmagával is képes boldog lenni. Képes megtalálni azokat a dolgokat amelyek örömet okoznak számára. Mennyi volt a leghosszabb idő, amit egyedül töltöttél? Vannak olyan dolgok, amelyek olyankor feltöltenek, kikapcsolnak örömet okoznak? Szerintem nem vagy tisztában a saját értékeiddel, saját magaddal sem.

2019. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A leghosszabb kapcsolatom pont 4 hónapig tartott. Emiatt se vagyok értékes ember, mert aki az azzal tovább együtt maradnak. Szinte egész életemben egyedül voltam, eddig 5 pasival jártam együtt.
2019. júl. 19. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!