Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem burkoltan megfenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem burkoltan megfenyegetett?

Figyelt kérdés

Szeretnék kilépni a házasságból. Mikor ezt bejelentettem, azt mondta, hogy a gyerekek miatt együtt kellene maradnunk és egy idő után úgyis kibékülnénk.

Ez önmagában nyilván semmit sem jelentene, de a konfliktus során, ami miatt válnék, egyszer megfenyegetett, hogy ellenem uszítja a gyerekeket.

A történet annyi, hogy az apja a munkáltatóm, a testvére a munkatársam, aki lopott egy nagyobb összeget a cégtől és amikor feltűnt a hiány, megpróbálta rám kenni. Nyilván mindenki neki hitt, az egész család porig alázott, rendőrt hívtak rám és ekkor hangzott el a gyerekekkel való fenyegetőzés is. Most, hogy lebukott a sógorka, mindenki békülne, de én meg nem vagyok hülye.

Ennek fényében lehet burkolt fenyegetés, hogy megint a gyerekeket hozta fel?


2019. máj. 8. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jo család.
2019. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja. Hány évesek a gyerekek? Ha jó a viszonyod velük, nem lesz az azért olyan könnyű menet. Te döntsd el, mi a fontosabb. Sajnálom amúgy, nem semmi család.
2019. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kifordulnak az emberek magukból
2019. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Én a helyedben porig aláznám a nőt minden módon.

Tudom nem túl népszerű ez a vélemény de ez van.

2019. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos mindig a gyerekek szívják meg, ha valamelyik, vagy mindkét szülő korlátolt szellemi képességű finoman fogalmazva és egymás ellen uszítják szerencsétlent.

Erre még nem született megoldás.

2019. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Indorító szipirtyó a nejed! Milyen élet ez? Milyen család ez? Jó ég ember! Csinálj valamit! Egy gané az ilyen nő!
2019. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Azért valljuk be, hogy legtöbbünknek nem kell meghozni azt a döntést, hogy a testvérünknek hiszünk, akivel felnevelkedtünk, vagy a párunknak akit mindennél jobban szeretünk, és valószínűleg nagy befolyásoló volt a nejednek a családja véleménye, ahogy minden másban is az lesz, mert ilyenek vagyunk.


Ha pedig úgy dönt hogy nekik hisz, és akkor mond ilyesmit, az lehet hirtelen haragjában amiért loptál, ha nem is igaz.


Ez sajnos nehéz helyzet, mert teljesen érthető hogy megbántott azzal, hogy nem neked hitt, és nem bízott benned..

Ugyanakkor én személy szerint jelenleg sem a páromból, sem a bátyjámból nem nézek ki közel hasonlót sem, és én sem tudom ki mellé állnék végülis

2019. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Láttam ilyet. Még 5-10 év után is az exe alá tett a nő. Volt két lányuk, mind a kettőből idegroncs lett. A lányoknak kellett volna az apa, szerették, de otthon napi szinten is többször a sárga földig mindennek el lett mondva a lányok előtt. Ilyen a párod is, sok jóra ne számítsál.
2019. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Huh ez durva sztori, sajnálom :(

Picik még a gyerekek? Esetleg megértenék már a helyzetet, hogy mi történt?

2019. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9 évesek, ikerlányok.
2019. máj. 8. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!