Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom annyit dolgozik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom annyit dolgozik hogy kezdem magam magányonak egyedül érezni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi van ? Teljesen egyedul erzem magam hiaba egyutt vagyunk meelletem van de egesznap dolgozik ha haza jon pedig csak alszik..
2019. júl. 22. 23:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat .. Kezdem magam magányosnak egyedül érezni magam csak sirtam kozben mikor irtam sorry
2019. júl. 22. 23:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, mondd el neki mi bánt.
2019. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Dolgozni muszáj, abból lesz pénz csak, anélkül meg nem lehet élni manapság.

Menj el inkább te is dolgozni

2019. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Ebből félredugást lesz!
2019. júl. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Foglald le magad!

Keress egy hobbit, tanulj valamit, járj el futni, stb. Menj egy barátnőddel néha kimozdulni, igyatok egy üdítőt, egyetek egy fagyit, kiránduljatok.

Kicsit vedd le a párod válláról a terhet, olyan szempontból, hogy ha pihenő napja van, akkor ne kelljen mást csinálni együtt, csak összebújni és légyen idő és energia kettesben kimozdulni.

2019. júl. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Beszeljetek meg, a parom igy vesztette el a baratnojet anno, a kovetkezo mostani kapcsolataban duplan odafigyel h mi ne menjunk szet.

Mar csak egeszsegugyi szempontbol sem okos dolog csak a munkanak elni.

2019. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az en parom is sokat dolgozik.Reggel fel 7 től fel 4 ig,haza jön eszik atoltozik és megy tovább 7-8 ig.Ugyan ez hétvégén.Minden hétvégén.Most multheten szabin volt 3 napot is hogy maszekolni mmenjen.A 22 szabad napbol 17 et munkara vett ki.Igaz ami igaz 5 nap alatt megkeresett 200 ezret de na..életünk nincsen!!Én is annyira magányos vagyok sokszor hogy a sírás kerulget.Lefoglalom magam,probalom de csak nem olyan főleg hogy mindennapos
2019. júl. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De engem meg a barataimtol is el tiltot teljesen egyedul vagyok
2019. júl. 23. 08:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nem dolgozol?

A baj nem ott van, hogy sokat dolgozik. Hanem, hogy eltilt a barátaidtól. Mégis, milyen jogon? Miért fogadod el? Aranyfarka van, vagy mi?

Ez nem szeretet, hanem birtoklási mánia. Majd amikor a gyerekkel ott leszel, hogy agyba-föbe ver de azt is elhiszed majd, hogy mindenről te tehetsz, de elmenni nem tudsz mert munkád / pénzed nincs : akkor gondolkodj el azon, hogy valóban megérte-e lehorgonyozni egy ilyen ember mellett, és nem inkább keresni valakit, aki tényleg szeret és egyenrangú társként kezel.

Lehet; nem lesz meg annyi mindenetek, mint most, még urambocsá dolgoznod is kell majd, mert nem tud eltartani. De vajon ér-e annyit az eltartás, meg az anyagi jólét, hogy mellette ne legyél boldog?

2019. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Akkor tud eltiltani, ha hagyod. Ebben az esetben jó ez így neked, unatkozz csak otthon egyedül.

Küldjek át keresztszemes hímzés mintákat?

2019. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!