Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz dolog megbámulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz dolog megbámulni a csajokat?

Figyelt kérdés

Mármint feltűnően. Őszintén kérdem! Engem úgy neveltek, hogy nem szabad ilyet csinalni, és nem is csináltam eddig. Csak úgy adódott, hogy pár hónapja már nincsen csajom, és azt vettem észre, hogy amikor a dohanyboltos csaj kiteszi a mellét, akkor, fogalmazzunk úgy, hogy nem pont a szemébe nézek, amikor kérem a cigit. De láthatóan hozzá van szokva ehhez. Ugyanolyan kedves velem, mint eddig.

Szóval őszintén kérdezem, hogy ez mennyire normális dolog?



2019. júl. 24. 05:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Én a legnagyobb lepel,semmit nem mutató ruhákban is megakpom,hogy wow azt és bámulnak...szerintem a kiraktaba pakolás nagyon gáz és ciki. Persze,ha valakinek ez tetszik akkor hajrá :D amúgy nem gáz,hiszen azért tette ki,hogy bámuljad. Nekem ez a gáz amikor mindent eltakarok és úgyis bámulnak........
2019. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, ki hogy van vele, én akkor pakolnám ki magam, ha a pasik elhúznának mind messzire nyaralni.
2019. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
ÉN azt mondom , hogy ezen ne csodálkozzanak a nők, és ne problémázzanak ezen, amikor pics**ányi takaró rövidnaci van rajtuk...
2019. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ne várjuk el állatoktól, hogy uralják az ösztöneiket, csador, burka, hajrá.
2019. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Kit érdekel, hogy valaki szerint gáz? Jogod van hozzá.
2019. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%
Tudod, kérdező, ez nagyrészt attól függ, hogy te magad milyen pasi vagy. Egy jóvágású harmincas nyíltan megbámulhat bárkit, míg egy 60 éves férfi akármilyen lopva, laposan pillant is a nőre, akkor is "nyálcsorgató vén kéjenc" marad. :-))
2019. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!