Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok régimódi, kettyós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok régimódi, kettyós, idióta, vagy ez tényleg normális dolog ma már?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, par hete együtt.

Nem rég lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak, így nincs kizárva hogy én maradtam le a modern kor fejleményeiről.

Tegnap mondta az új hölgy, vigyem el egy romantikus helyre. Rendben, így lett, jó kis vízpart, gyönyörű sétáló utca végig mellette, itt-ott éttermek, vacsiztunk egyet, majd lementünk sétálni, beszélgetni. Nekem ez a hely az, ahol senki nem talál meg, ahol tudok egy kicsit leülni, és gondolkodni egy magam, ide soha senkit nem hoztam magammal, szóval nekem sokat jelent.

Tényleg egy ilyen helyen kell arról beszélni, hogy a kollégájának a mittudomén kijével ő kevert, és én nem-e ismerem. WTF. Egy pillanatra elhűltem. Majd olyan ordítás kapott el, hogy megszólalni se mert. Komolyan ez normális, hogy ezt nekem meseli? Ez rám tartozik egyébként helytől függetlenül? Nem akarom elhinni ezt.


2019. júl. 19. 13:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem,nem átlagos viselkedés.Kifogtál egy libust.
2019. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Jól tetted ha leordítottad, mondom ezt nőként.. nem is te érdekelted.
2019. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Kifogtad Miss kattost.
2019. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
A csaj se normális, de te sem. Normális férfi diplomatikusan távozik, nem ordítozik, mint állat!
2019. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
99%

Ezt a fogyatékost.

Egy nő miatt általánosít, illetve ordít.

2019. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
52%

Jobb ha kerülöd az ilyen keverős embereket.

Ők tudják a szart is keverni a legjobban.

Sajna egyre több van ilyen, azon kívül hogy privát ,és szerelmi dolgokat bonyolítanak, semmi más elfoglaltságuk nincs...

2019. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Azért nem kell túl gondolni. Egyedül voltunk, nem volt ott senki, és nem torkom szakadtából kiabáltam. Ráadásul egy másik városban nyilván nem fogom ott hagyni...
2019. júl. 19. 14:06
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális, kifogtál egy pletykás libát, ennyi. A reakciód viszont az ő viselkedésénél sokkal, de sokkal gázabb.
2019. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szerintem egy páran nagyon félre értitek a kérdést :) ismételt olvasás szükségeltetik.
2019. júl. 19. 14:11
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát elég fura a kérdésfeltevés. Egy, azaz egy nő viselkedése alapján hogy jutottál el a feltételezésig, hogy manapság ez a "normális"? Ez tényleg érdekelne...
2019. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!