Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyértelműen szexet akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelműen szexet akar vagy bolond?

Figyelt kérdés
Azt mondja, átjönne. Mondtam, ne hari, első randin ez nem oké, hogy bárki a lakásomra jöjjön. Azt mondja, akkor menjek én az övére. Borozgatunk, beszélgetünk. Mondtam, ne haragudj, de engem nem fogsz leitatni és első randin megdni. Azt mondja egy pohár bor miért leitatás. Azt mondja, akkor elvisz vacsorázni. De ebből azóta se lett semmi. Mikor kérdeztem, hogy mi értelme ennek és miért játssza ezt, azt mondta, hogy fáradt egy randihoz... 😂 Az volt az első gondolatom, hogy jah fáradt vagy egy normális randihoz, de azért át akarsz jönni borozni... 😂 Mi értelme ennek?

2019. júl. 25. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi energiát akar belefektetni. Ha nem mész te, hív mást, ennyi. Hány évesek vagytok? Tök egyértelmű.
2019. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Úgy van vele, hogy ha összejön, összejön, ha nem, akkor nem. Szexet akar, egyértelmű.
2019. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SHARON TATE ***** válasza:
5%

Az tényleg nem helyes hogy első randin egymás lakására menni ebben igazad van... De a vacsi vagy kávézó klassz ötlet volt tőle nem hinném hogy játszani akar veled ettől.

Talán elfáradt a nap végére kicsit pihenne nyugisan töltené a randit ezzel nincs semmi baj. Oda elmehetnél vele csak nyilvános hely legyen.

2019. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Low budget randi = vesz egy üveg bort, és 700 Ft-ból megdug valakit. Ha ezt bármelyik nő bekajálja, az nagyon hülye.
2019. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
"Ha ezt bármelyik nő bekajálja, az nagyon hülye." - szerintem meg inkább egy olyan egészséges nő, amelyik szintén szexre vágyik...
2019. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Ő egyértelműen szexet akar, te meg bolond vagy, hogy még mindig szóbaállsz vele. Tökéletes páros!
2019. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Azt nem tudom, de nekem ezek ilyen primkó beszélgetésnek tűnnek.

Utoljára gimnáziumban hallottam efféle diskurzusokat.

2019. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

"szerintem meg inkább egy olyan egészséges nő, amelyik szintén szexre vágyik..."


Egy nőnek ritkán lesz jó a szex egy random idegennel, akihez nem vonzódik fizikalisan. Fotó alapján ezt nem lehet eldönteni.

2019. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
"egy random idegennel, akihez nem vonzódik fizikalisan." - akkor pont ezt célszerű mondani ugye... hogy az adott férfi nem vonzó a számára...
2019. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy bolond ha nem egyertelmu a sajat kerdesedre a valasz... :P
2019. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!