Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kéne nekifutnom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne nekifutnom az ismerkedésnek, milyen tanácsokat tudnátok adni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akire pár hete talán hónapja figyeltem fel a helyi "kajáldában", ahol mindig az ebédemet veszem.

Szimpatikus az első perctől kezdve, és szeretném megismerni.


25 éves vagyok, és az az igazság,hogy így még sosem vágtam bele az "ismeretlenbe."Eddig három barátnőm volt, kettőnél a fülembe súgták hogy nyert ügyem van, tehát nem volt nagy erőfeszítés a harmadik pedig engem szedett fel, úgyhogy ilyet még sosem csináltam.

Kezdetnek gondoltam "lecsekkolom" facebookon, hogy legalább a nevét tudjam, meg hogy van e párja.

A főnökétől kezdve a takarítón át mindenkit megtaláltam őt nem.

Minden munkatársának végignéztem az ismerőseit, a helyen megosztott képeket kedveléseket, és semmi.

Anno az egyik barátomnak egy lány tetszett meg a Balaton partján, az ország másik felében lakott mint mi, nulla támponttal találtam meg, és még sosem volt olyan, hogy valakit ne találtam volna meg így.Persze most...

Ezt a részt lassan el is engedem.

Bevallom nagyon izgulok ez ügyben, fogalmam sincs hogy hogy közelítsem meg, hétvégén általában egyedül van a pultban, de mindig annyian vannak a boltban a vásárlók hogy nincs idő beszélgetni, kérdezni.

De zárás előtt 5-10 perccel sokszor van hogy már csak egyedül takarít bent, és talán akkor lenne esélyem.

Csak hogy kezdjek bele, kérdezzem meg a nevét, vagy csak szimplán kezdjek valamiről beszélgetni vele?Annyi buta kérdésem meg ötletem van, nem tudom mi a jó.


Mi lenne a legjobb?

Sajnálom,hogy 25 évesen ennyire visszamaradott vagyok, de tényleg nem csináltam még ilyet, és félek.

Ráadásul ha lepattint még másik kajáldát is kereshetek :D


(és félek,hogy egyetemista aki csak nyári munkán van úgyhogy az idő is szorít)


2019. júl. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj haver, én nem járok ide fel sűrűn, de állandóan a te kérdésedbe botlok :DDD

Ezt végig se olvastam.

Mi lenne, ha kevesebbet szenvednél, megszólítanád, bepróbálkoznál nála ?????

2019. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az enyémbe biztos hogy nem, mivel a kategóriában is ez az első kérdésem.

HAVER

[link]

2019. júl. 28. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el vele beszélni zárás előtt hogy mióta dolgozik itt, sok vendég volt e ma, stb...
2019. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, köszönöm :D El van jegyezve úgyhogy sztornó :D
2019. júl. 29. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!