Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek se megbocsátható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se megbocsátható, ha fél órát késik a nő az első randiról?

Figyelt kérdés

Múltkor randim volt egy nővel, viszont ő vagy fél órát késett. Már jóval előtte megbeszéltük az időpontot, alakíthatta volna úgy, hogy odaérjen időben. Azóta nem is kerestem.

Szerintetek túl gondoltam ezt az egészet, vagy igazam van?


2019. júl. 29. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a hülye pi csát :D
2019. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta bocsánatot kérve, hogy miért késett? Mi volt az indoka?


Mert, ha szimplán közlekedési probléma volt, akkor nagyon túl reagáltad.

2019. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Fél óra nagyon sok, de ha közben jelezte, hogy késni fog, akkor szerintem még nem dőlt össze a világ. Én úgy már jártam, hogy már menet közben láttam, hogy nem fogok odaérni. Egy üzenettel, egy gyors telefonnal ez azért orvosolható.
2019. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Ma este ez az új poén?

Ha gyakran elsütitek már nem lesz vicces.

2019. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 peca1000 ***** válasza:
92%

Ha randi előtt közbejön neki valami, ami miatt egyszerűen nem tud odaérni, és felhív előtte, hogy bocsi, lehet, hogy fél órát késni fogok, akkor ez tolerálható, vagy ha neked nem jó, átteszitek máskorra.


DE


ha nem szól időben, vagy egyáltalán nem hív fel, hogy késni fog, akkor max. 10 percet várj, és ha nem jön, akkor hagyd a fenébe.

2019. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem, ha bejött volna neked a csaj, akkor rögtön el is felejted azt a fél órát. De ha még akkor sem, akkor veled lehet baj.

Bár én nő vagyok, előfordult már, hogykésett a férfi a randiról, de végülis eljött, jól éreztük magunkat, ez a lényeg.

Ha szólt előre hog késik, vagy láttam, hogy bántja a dolog, akkor pláne nem tettem szóvá. Tehát szerintem ezért kár lenne őt hanyagolni, ha amúgy nem volt rossz a randi.

2019. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Tökmindegy mennyire jön be. Ha úgy késik sokat, hogy már előre szól, nincs semmi gond. De ha nem teszi meg, akkor nem is érdekli az egész, és nincs értelme töprengeni, miért nem érkezik. A pontos érkezés ugyanúgy erény. Nemtől függetlenül.
2019. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

No és miért késett?Nem járt a busz,vagy közlekedési eszköz,lerobbant a kocsija,baleset volt?Azért nem mindegy.

De ha csak miss pic$aság az ok,akkor nem kell elnézned.N

2019. júl. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nálam már 2 perc is sok. Ha 8-kor van találkozó, az 8,s nem 8 óra 2 perc!
2019. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá valami alapos indoka, akkor igen. Én szó nélkül leléptem volna addigra a helyszínről.
2019. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!