Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly dolgot szeretne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly dolgot szeretne vagy csak játszik?

Figyelt kérdés
Azt mondta a srác hogy neki idő kell a szerelemhez. Most találkozunk majd 3. alkalommal. Csak folyton azt mondja szóljak neki ha megtetszik nekem valaki ezt nem tudom hová tenni. Elmentem egy buliba és azt mondta hogy szóljak ha megtalálom a szőke hercegem. Az elején azt mondta hogy nagyon érzelmes és fél hogy ki használják. De nem tudom hogy megéri e várni mert becsap vagy tényleg kedvel.

2019. júl. 30. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura ez a hozzáállás. Ha még nem is szerelmes de csak bejössz Neki, nem?És szeretne folytatást...Ha viszont arra biztat,hogy szólj,ha találsz olyat aki Neked bejön azt jelenti,hogy annyira nincs is oda azért,hogy megtartson és tovább ismerkedjen. Mintha nem bánná ha szabadulna Tőled.
2019. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

#1

Szerintem ezt elég rosszul értelmezed. 3. randi után még nem kell szerelmesnek lenni, fura is lenne. A “szőke herceges” duma meg inkább a kishitűségéből fakad, fél, hogy találsz mást.

2019. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elég önbizalma, nem tudja elhinni magáról, hogy akár ő is lehetne a "szőke herceged". Az a baj ezzel, hogy ha saját magát nem tudja szereti, másokkal se fog menni. Az emberek csak pótlékok lesznek körülötte, akik szegény őt mindig bántják és kihasználják, tehát keresni fogja azokat a helyzeteket ahol önigazolást kaphat kisebbségére.


A szerelem meg érdekes dolog, nálam is csak lassan alakul ki, de azért azt már az elején érzed ki az akivel komolyan gondolod. Főleg kettő randi után. :)

2019. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek veled #2-es.

Csak ...

Szerintem, ha ennyire önbizalom hiányos, hosszú távon nem fog működni.

2019. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, és nem értelmeztem rosszul. Azt írtam,hogyha még nem is szerelmes....de csak szeretne folytatást...

Nem írtam azt,hogy szerelmesnek kellene lennie 3. találkozás után. De azért bocs', ne ajánlgassa már a kérdező figyelmébe a pasikat! Mert azt teszi.


Ez csak az én véleményem, magamból indulok ki. Nő vagyok ugyan, de itt a nem nem lényeges.Ha nekem bejön egy pasi a 3. találkozás után nem fogom biztatni arra,hogy csak nézelődjön és szóljon ha megtalálja álmai nőjét. 1. miért is hívnám fel erre a figyelmét?2. ha nekem tetszik abban bízok,hogy együtt maradunk, ismerkedünk tovább, és nem abban,hogy mégsem én kellek Neki.

2019. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ebben van valami :o
2019. júl. 30. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:

#4

Az tuti, nekem agyamra menne, ha valaki folyton azt hinné, nem elég jó nekem. Akkor minek lennék vele?

2019. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3. alkalom még semmi, de amit mondogat, az elég gáz. Hány éves? Valami nem oké a fejében.
2019. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Dobnám. Vagy akar valamit tőled, és azt tudod - vagy nem. Minden más mellébeszeles. Persze, a pasinak jól esik "tartani" egy nőt... Ne engedd.
2019. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb majd ha mondja hogy szólj neki, vágd rá, hogy találtál már valakit. Erre(jobb esetben) megkérdezi hogy ki az. És erre azt válaszolod, hogy Ő az.
2019. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!