Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek vele vacsorázni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek vele vacsorázni? Lehet, hogy többet akar egy beszélgetésnél?

Figyelt kérdés

Mèg 19 éves koromban ismertem meg a barátnőmön keresztül egy akkor 18 éves srácot. Nagyon kedveltem, láthatóan ő is engem, ám pokolian èretlennek találtam akkor, majd egy hülye autóbaleset fel is tette a pontot az i-re, hogy nekem nem volt szükségem még egy "problémára", így nem lett köztünk több.

Az eltelt 15 év alatt időközönkènt találkoztunk (a barátnőm közben a sógornője lett) és mindig olyan érzésem volt ezeken az alkalmakon, hogy folyamatosan keresztezi az utamat, keresi a társaságomat... stb

Viszont sosem volt köztünk semmi több, mert ha ő volt szabad, nekem volt valakim és fordítva. Ha èn külföldön dolgoztam, ő itthon, majd szintén fordítva.

Most viszont úgy adódott, hogy én elváltam, végleg hazaköltöztem és ugyanazon a munkahelyen dolgozunk. (Abba most ne menjünk bele, hogy miért nem tudtam róla, hogy ő is ott dolgozik. Lehet írnom kéne még egy kérdést a baràtnőmről)

2 hónap telt el, mióta folyamatosan talàlkozunk és már másodszor hívott el vacsorázni. Először lemondtam, de nem játszhatom el mindig, hogy valami bajom van. Igazából az a baj, hogy fogalnam sincs, hogy mit akar. Ha azt kérné, hogy reggel igyunk meg egy kávét, vagy hogy ebèdszünetben együtt menjünk ki valahová, akkor nem mondanék nemet, de vacsora?

Azt még nem is mondtam, hogy van egy tőlem sokkal-sokkal gyönyörűbb felesége, valamint egy 6 és egy 3 éves kisfia. Ràadásul úgy gondolom, hogy a felesége a "víz a tűzre", neki is köszönhetően lett olyan felelősségteljes, felnőtt férfi, amilyennek soha nem gondoltam volna annó.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Gondoltam, hogy kerek perec megmondom neki, hogy viselkedjen családos emberként és ne utánam koslasson, de eszembe jutott, hogy ha viszont csak barátként néz ràm, akkor nagyon ciki lesz, mert azt fogja gondolni, hogy èn nem. Nem igazán tudnék a ballagásokon...stb alkalmakon a szeme elé kerülni. (Ugye ő a nagybácsija a keresztfiamnak)

Gondoltam, hogy megkérem a barátnőmet, hogy puhatolózzon egy kicsit, hàtha tud a férje valamit, abból viszontnem csak puhatolózás lenne, valamint nem akarok most én az "èretlenebb" lenni, hogy nem merek elé állni.

De mit mondjak neki?



2019. júl. 30. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem mennék.
2019. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Legy oszinte vele. Mondd el neki, hogy szAmodra egy vacsora kettesben az tobbet jelent es ezt nem akarnad.
2019. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha meg akarja csalni a feleségét, akkor mégse érte el a célját, hogy felelősségteljes, felnőtt férfit csináljon belőle.


Én nem hiszek a férfi-nő barátságban, főleg nem az ilyen vacsi kettesben dolgokban. Mondanám, hogy a feleségét se értem, hogy elengedi a férjét vacsorázni más nőkkel, de hát ő házasodott ebbe bele.


Ha van tartásos és úgy látszik hogy van, akkor mondd meg neki szerintem, hogy neked fura házas férfiakkal kettesben vacsorázni menni, mert az olyan dolog számodra, amit a feleségével és a gyerekeivel kellene tennie.

2019. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Szamomra lenyegtelenek az o szandekai, mivel alapveto, hogy nem jarkalok hazas ferfiakkal vacsorazgatni.
2019. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb amit a kérdésed közepe felé említettél: nős, gyerekei vannak. Bármit szeretne, én nem mennék el Vele vacsorázni, kávézni stb. Mivel régebben azért volt köztetek valami vélhetőleg még most is szimpatikusnak talál, és nem hinném,hogy barátként szeretne Veled elbeszélgetni, inkább a korábbiakat szeretné folytatni.


Te elváltál, gondolom nem szeretői kapcsolatra vágysz, ezért ne menj bele ilyen lelkivilágot felbolygató találkozóba.


Nyugodtan kérdezz rá egyébként,hogy miért szeretne Veled vacsorázni?Nincs ebben semmi ha rákérdezel, hiszen nagyon nem természetes ez a részéről.

2019. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen pasi, 16 évesen találkoztunk, 16 éve keresztezzük egymás útjait.

Én is szívesen elmennék vele egyszer leülni beszélgetni, csak beszélgetni, de nem hívom, mert ő nős.

Viszont ha ő elhívna egyszer, akkor elmennék vele, úgy, hogy kikötném, hogy nyilvános helyre és hogy az én elveim nem engedik, hogy bármi történjen köztünk, szóval csak és kizárólag akkor hívjon, ha a szándékai ártatlanok és tényleg csak beszélgetni akar.

Én az egyenes beszéd híve vagyok.

Az első kétértelmű megjegyzésnél otthagynám, a vacsoráról pedig véletlenül sem mennék tovább vele se bulizni, se inni valamit. Beszélgettünk, haza megyünk.

2019. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Legyél vele teljesen őszinte! De első lépésként legyen magaddal az!

Úgy tűnik, hogy vevő lennél a közeledésére, ha nem lenne házas.

Ezt is el lehet mondani, aztán valamit reagál erre.

2019. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!