Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 11/11 fiú miért csak szexet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11/11 fiú miért csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Tényleg eddig süllyed a világ?

Mindenkinek már ez az első?

Senkinek sem az őszinte érzelmek?



2019. júl. 13. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem.

Nem vagyok se csúnya, se csóró, viszont hangulatember.

Értsd ezalatt, hogy hiába vannak adottságaim általában a legtöbb nővel érdektelen vagyok.


Amit leírtál azt ha olyan a helyzet, mindig tudtam adni.

Én vagy akkor a 100-ból az 1.

2019. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

11/11 lány miért csak pénzt akar?


Tényleg eddig süllyed a világ?


Mindenkinek már ez az első?


Senkinek sem az őszinte érzelmek?

2019. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Semmi gond, ha csak szexet akar és ezt nem is titkolja.
2019. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen nagyon jól megvagyok! Viszonylag nehéz pénzt "termelni" munka nélkül. Mármint tudom hogy vannak akiknek sikerül, de nálunk nem a fán terem, meg nem más dolgozik meg azért, hogy nekem legyen.
2019. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha nincs munkád akkor pláne kell a családodnak is pénz. Miattuk is keress valami munkát, ne a csajozáson törd a fejed, mert nem várhatod a rokonaidtól hogy helyetted dolgozzanak. Meg a barátnődtől sem.
2019. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Kb egy olyan fiú volt aki csak szexet akart, ő is gimiben még. Az utóbbi években csak normális férfiakat ismertem meg,volt is két komoly kapcsolatom. Szóval én meg ezeket a kérdéseket nem értem...

23/l

2019. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor elmondom a férfiak többsége a szexet IS akarja. Az õszinte érzelmek mellett!
2019. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem éreznek irántad semmit.

Miért akarna bárki is kapcsolatot olyan személlyel, aki csak szexre alkalmas?

2019. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkinek ez kell, csak valahogy nem tudnak már sokan kulturált módon közeledni egy nőhöz sem.
2019. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem öltözködök kihívóan nem teszem ki a mellem, seggem stb.. nem vagyok ilyen típus..
2019. júl. 13. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!