Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6. -jára találkoztunk és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. -jára találkoztunk és nem tudom most ez így jó e?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány 6.jara találkoztunk most 6.jara volt egy csók de ha nem keresem nem talizunk.. estenként ram szokott írni hogy vagyok stb .. élőbe nem szoktam erezni azt a nagy kötődést szépnek szép és ennyi .. belső az 0 . De valamiért még is jó találkozni vele! Mondtam a lánynak hogy járunk ? Elkezdi jó úton haladunk afelé! Szerintetek? 26 f
2019. júl. 31. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát... kétesélyes.

Még lehet belőle valami, de tájékozódj jobban a körülményekről.

2019. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagy...basszus! Ha nem érzed hogy vonzódsz hozzá vagy érdekel a kicsi lelke, akkor hagyd, ne szívasd tovább, keress olyat, aki érdekel. Már 17 évesen tudtam, hogy ilyenkor mit kell tennem...
2019. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj tudod nagyon nehéz most valakit találni.. és tetszik még minden de olyan egy oldalúnak érzem ezt a dolgot részemre! Mondom neki olyan egyoldalú ez az egész elkezdi hogy ne hogy azt hidjem! Találkozni találkozik de ha nem mondom akkor nem
2019. júl. 31. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"6. -jára" "6.jara"


Ezt miért írod így következetesen?


Egyébként ezt a nőt hidegen hagyja a szerelem, a saját értékességét akarja bizonyítani - saját magának - azzal, hogy rajtad uralkodik majd, ami felé "jó úton haladtok". Főleg, ha mindent megteszel amit csak kitalál...


Nem tűnik ez egy egyenrangú kapcsolat elejének.

2019. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul állsz a dologhoz. Jártok, aztán viselkedj ennek megfelelően. Ha akar "követ", ha nem akar, akkor nem, ez nem alku kérdése.

33/f

2019. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"belső az 0"

😂

2019. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Belső 0 , mikor élőbe találkozunk én kérdezek ő válaszol.! De mikor hazavittem írja hogy jó volt a tali ! Ilyen apróságok
2019. júl. 31. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!