Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy érzem nem érdeklem eléggé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem érdeklem eléggé, mindennap ír pár szót de még csak kétszer találkoztunk. Felejtős?

Figyelt kérdés

Mindennap ír, reggel is este is és van, hogy napközben is. Néha van egy két olyanra utaló jel, hogy esetleg akarhat valamit de nem túl sok. Nagyon keveset ír, élőben idáig mindkétszer jó beszédes volt. Mindkétszer több órát voltunk együtt, csók egyszer sem volt. Nem is közeledett felém nem érintett meg. Beszélt úgy, hogy esetleg később lehetne valami pl vmit mesélt a házukról de hozzá tette ha leszek ott meg látom vagy, kérdezett helyeket jártam e ott mondtam nem és mondta, hogy majd el visz. Azt beszéltük Szombaton együtt töltjük a napot el megyünk kirándulni és még hívott egy barátja Születésnapjára is de azóta még szóba sem került. Lehet, hogy nem vonzódik hozzám azért nem csókolt meg?

1 éve egyedülálló, az előző barátnője kicsinálta olyan féltékeny volt mindig hivogatta nem akarta egyedül engedni sehova stb. Egyébként még a számom se kérte el. És az ez előtti barátnője meg le lépett egy másik faszival aztán terhes lett attól és vissza akarta sírni magát. Talán fél? De ha nem érdeklem, mint nő miért ír ha csak átlagos dolgokat de akkor is? Most ez lesz? Egy héten egy tali csak? 23 l 29 f



2019. jún. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Amíg nem tud teljesen megbízni benned addig várhatóan nem tesz többet, szerintem még ne add fel S lesz jobb.
2019. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Tekintettel arra,hogy alaposan kiteregette a mùltját,és rendszeresen keres is,így szerintem Te vagy extra türelmetlen.És talán hozzászoktál,hogy sokan a második randin falhoz vágnak egy csókkal.
2019. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Halmai Annamária ***** válasza:
55%
Hagynám a fenébe. Ilyen töketlen fecskékkel nem érdemes foglalkozni. Keress egy határozott férfit aki tudja mit akar, ne ilyen teszetosza pasival akarj járni, mert később majd ráfaragsz.
2019. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is azt mondom , hogy ha annyira akarna téged, nem elégedne meg heti egy randival és rövid üzenetekkel. Lehet hogy csak talonban tart?
2019. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár érdekelheted is ettől, talán csak óvatos. Minden esetre ha ő ilyen langyosan nyomatja, te meg többre vágysz, akkor nem biztos, hogy illik hozzád.
2019. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!