Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet ilyen sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyen sikeres csajnak lenni? Mi a titkuk ezeknek a csajoknak?

Figyelt kérdés
Úgy irigylem azokat a csajokat,akik egyszerűen csak csettintenek egyet, és egyből körbe zsongják őket a srácok. Egyszerűen minden pasinak tetszenek,és simán az orruknál fogva vezetik a fiúkat.
2019. aug. 2. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem félénkek.
2019. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez a siker...?
2019. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Életvidámak, nyitottak, jó a társaságukban lenni, lehet velük beszélgetni, gondolom csinosak is... Hirtelen ennyi jutott eszembe, de szerintem te is tudnád bővíteni a listát, ha arra gondolsz, hogy te mitől érzed jól magad más társaságában.

Egy dolog viszont biztos: ha folyton másokat lesel a szemed sarkából, róluk beszélsz, ráfeszülsz, féltékenykedsz, akkor biztosan nem leszel sikeres.

2019. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépek. Ennyi
2019. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm is ilyen, nem tudom, mi a "titka". Mondjuk szép, kedves, és nyitott, mindenkivel tud beszélgetni.
2019. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom éle még a kérdés: de ez egy evolúciós drive, parancs, beégetett áramkör az agyban férfiaknál és nőknél egyaránt amit manapság tagad mindenki, de a szép, helyes emberek élnek tovább, övék az utókor a ronda ocsmányak mint én kihalnak. Az inteligenccia más kérdés. Ez színtiszta evuloció-biologia, szociál-darvinizmus. Én nagyon gyűlölöm e miatt a MAGYAR embereket, mert álszentek és képmutatóak. De én megvilágosodtam már, és szarok a nőkre, ha 26 éves koromig nem talált meg egy se a kinézetem miatt akkor tehetnek egy szívességet. Mindegyik elutasít, töröl, tilt, flegma bunkó egy épkézláb mondatot nem tud elmondani. Mindegy így több időm van magamra, olvasok művelődök egyedül. A nők a természet a jó isten is tehet egy szívességet!
2022. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Jajj, ne legyél így nekikeseredve! 26 évesen még nem vagy lekésve semmiről. Mondjuk, ha mindig tiltással, törléssel meg hasonló módokon zárulnak az ismerkedési kísérleteid, akkor valami nagyon félremegy ott a kommunikációban...


A kérdésre: sztem annyi a titkuk, hogy szépek és elérhetőek, nyitottak.

2022. szept. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!