Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen "sikeres" ez az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, lehet, hogy rosszindulatúnak fog tűnni a megjegyzésem. Nem akarok gondosz lenni, csak ez az, ahogy én látom a dolgokat és érdekelne, hogy mások mit gondolnak erről.


Egyidősek vagyunk, egykor jó barátok voltunk, de mára eltávolodtunk egymástól és én már csak ismerősömnek mondom. Mindketten introvertált természetűek vagyunk, de én azért sokkal határozottabb vagyok nála minden helyzetben. Engem sokszor idegesített már a kis döntésképtelensége....


Szóval egy 21 éves lány, átlagos kinézetű. Visszahúzódó, halkan beszél, én nagyon nehezen tudok vele hosszútávon fenntartani egy beszélgetést, mert ő szinte sosem hoz fel semmit, én meg egy idő után kifogyok a szusszból, meg igazán nem is látom értelmét erőltetni. Olyan halkan beszél, alig lehet érteni is, meg olyan kis gyámoltalan, teljesen elveszettnek tűnik.

Nem tudom megérteni, hogy mit láthatnak benne a fiúk, akik elhívják őt ide-oda. Nem rég volt egy idősebb fiúja (totál ellentéte, tisztára extrovertál). Ez az ismerősöm nem akart tőle semmit, az meg mégis nyomult és vagy 1 hétig (?) "jártak", a lány meg nekem sírta el magát, hogy nem szeret vele csókolózni, de azért szakítani sem szeretne... Őszintén nem értem, hogy egy ilyen kis határozatlan emberben mi lehet vonzó a pasik számára. Nem lenézni akarom őt, és nem is vagyok féltékeny rá (kezdjük ott, hogy nagyon rövid haja van és fiúsan öltözködik). Csak nem értem a helyzetet.


Meg szokta mesélni, hogy ide hívták-oda hívták. Nem olyan rég pedig elmentem vele valahova, ahol ott voltak a "barátai", akikről előzőleg áradozott, hogy mennyire jóban van velük, de én azt láttam, hogy szegényt le se tojták és ő ment oda hozzájuk egyesével beszélgetést kezdeményezni (legalábbis próbált).


Ha valakinek van erről értelmes véleménye, azt szívesen elolvasom. :)


2019. ápr. 25. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ezengem is érdekelne.


Szerintem egy kapcsolata se tart tùl sokáig.De valszeg van valami olyan kiaugârzâsa,ami azt sugallja,hogy aj de elveszett vagyok,védjetek meg.Pár pasi meg kiszùrja ezt,de kétlem,hogy valójában ezek a srácok,férfiak tartósan akarnânak vele maradni.

2019. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azok a férfiak akiknek nem igazán van rendben az önbecsülésük és önbizalmuk, nem igazán érzik magukat férfinak pontosan az ilyen teszetosza, semmilyen lányokat keresik. Sok embernek vonzó, hogyha a párját rosszabbnak, kevesebbnek érzi magánál és tudja formálni vagy irányítani.

A másik dolog, hogy a csendesség, visszahúzódóság (bár nagyon tévesen) de egyfajta erkölcsöt sugall. Általános tévhit, hogy aki introvertált az biztos ilyen kedves, ártatlan kisangyal.

2019. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Milyen támadóak ezek a válaszok, jó életetek lehet:D

Lehet, hogy azért sikeres mert jobban eltudják a fiúk képzelni egy olyan lánnyal aki csendes/aranyos mint aki egyfolytában hangoskodik meg beszél.

Az meg hogy nem ő a társaság középpontja nem jelent semmit. Én sem vagyok épp szószátyár nagy tömegeben, engem is kényelmetlenül érint mind a nagy tömeg, mind pedig ezek a "bulizós" helyzetek mivel nem tudok azon örülni hogy mennyire benyomtam, és nem akarok a leghangosabb sem lenni egy buliban.

Amúgy meg az ilyen lányokból jobban kinézhető a szeretet és nem azon pörögnek hogy ők mennyit érnek a "piacon".

"Általános tévhit..." Hát nem tudom, de én még szemét introvertált embert kis hanggal, és kedvességgel fedve nem láttam.

A kisugárzás pedig inkább kedvességet sugall nem pedig elveszettséget. Bár mondhatod azt is hogy aki elveszett az kedves.

Amúgy érdekes hogy szegény lányt lehelyezitek a süllyesztőbe azért mert nem az a tipik megmondó csaj. Lehet azért szelíd és kedves mert semmi kedve nagypofájú emberekhez vagy ő is kedvességet vár másoktól. Az meg hogy buliban "odamegy másokhoz" mitől gáz? Ha egyedül ülne a sarokban az lenne a gáz, így legalább próbálkozik, amellett pedig hogy introvertált mégis kimozdul otthonról...

2019. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is introvertált vagyok, de ő már nagyon extrém eset. Elég vicces, hogy ezt írod, hogy nem mindenki büszke arra, hogy iszik. Én nem is iszok.

Ellenben ő sokszor dicsekszik azzal, hogy a már említett "baráti" társasággal kocsmába mennek. Egyszer elhívott valahova (másik városba) és otthagyott, mert ő borozni ment a "barátaival"...

2019. ápr. 25. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem leszek paraszt de nem azt írtam hogy dicsekszik mindenki arra hogy iszik, hanem hogy "örül neki hogy be van nyomva" a kettő mást és mást jelent.


Amúgy ennek a dicsekvésnek nem lehet hogy az az oka, hogy unalmas az élete és így próbálja valahogy eladni magát(vagy úgy gondolja ettől lesz értékesebb ember)?

2019. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!