Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a nőkről, akik kedvelik az extrém sportokat? Vonzónak tartjátok vagy inkább hátrányt jelent az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy visszafogott, nőies megjelenésű, intelligens hölgyeményről van szó, ezért nagyon meglepődtem, amikor említette, hogy tőbbféle extrém sportot is előszeretettel űz. :) Nem tudom, hová tenni ezt a dolgot, én maximum focizni szoktam a haverokkal. Emiatt egy kicsit tartok tőle, hogy nem leszek elég izgalmas neki.

Elsősorban 20-40 év közötti férfiak véleményére lennék kíváncsi.



2019. aug. 4. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha neked a foci a legextrémebb, akkor baj lesz a közös programokkal.
2019. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mozogtam barlangászok, szikla hegymászók körében, azok a nők mind ebből a körből választottak párt.

Mondjuk sokan szeretik hangoztatni, hogy extrém sportolnak, aztán kiderült, hogy egyszer kirándultak fel Bánkútra tavasszal.

2019. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lazy Lover ***** válasza:
63%
hát semleges de félteném hogy meg sérül egy jó barátomnak is el tört a gerince sziklamászás közben... csoda hogy nem nyomorodott le....
2019. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Számomra teljesen semleges.
2019. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vonzó.
2019. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarja, hogy én jobban szeretem az otthoni elfoglaltságokat, akkor jöhet. Ha viszont nekem kellene biztosítani számára az izgalmakat meg a programokat, akkor felejtős.
2019. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kick-box, Thai-box, MMA, stb. kaliberű extrémsportot űző nő lenne a mindenem.
2019. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Büszke lennék rá, én sem mernék extrémebb dolgokat űzni :)


Ugyanakkor folyamatosan aggódnék, ha olyan típusú sportokat űz.

2019. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!