Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy nagyon alakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nagyon alakuló kapcsolatban mennyire fontos a napi szintű társalgás?

Figyelt kérdés

Másfél hete ismertem meg baráti társaság által egy lányt és a 2 nappal ezelőtt meg is volt az első találkozó és nyitottak is vagyunk a másikra.


Most egy bő hétig nagyon elfoglalt lesz és nem fog ráérni. De úgy alapjában mit gondoltok? Mennyire fontos ilyenkor, hogy rendszeresen beszéljünk (itt az online kapcsolattartásra gondolok amíg nem lesz következő találkozó) ?


Vagy ilyenkor kell 2-3 nap szünet a chetelésben?


Mindketten 26 évesek vagyunk.



Köszi a válaszokat.


2019. aug. 13. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a beszélgetések gyakoriságától lesz jó egy kapcsolat. Én beszéltem már évekig valakivel napi több órát, mégsem akart barátságon kívül semmit tőlem.
2019. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem fontos a napi kontakt. Hogy reggel írjon hogy jó reggelt, hogy megkérdezze milyen napom volt este, ha van egy kis ideje írjon pár szót szb... akkor erzem hogy igazán érdeklem és kiváncsi rám.

N

2019. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En uy gondolom, hogy ha valaki vonzodik/szimpatizal a masikkal, nem “kotelessegbol” beszel vele napi szinten, hanem mert igenyli, hianyolja:) szoval mekem egyertelmu az allando kapcsolattartas. Persze, nem ugralok a nyakam, hogy azon nyomban valszoljon, ha irok, de jolesik egy joreggelt uzenet, hisz igy tudom, hogy gondolnak ram.. en is megkerdezem milyen a napja/ebedelt e stb.


25/N

2019. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
32 éves férfi vagyok , a kettes hölggyel értek egyet.Amit eddig írtam 30 másodpercbe telt. Ha eszembe jut valaki aki fontos nekem akkor írok neki. Elővenni eltenni a telefont megfogalmazni megírni pár kedves szót 4-5perc. Olyan nincs,hogy nincs valakinek ennyi ideje. Ha meg nem jut az eszébe az illető akkor mégse oké minden.
2019. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem meg kiver a viz az ilyen kötelezö formulatitastol hogy jo reggelt hogy aludtal es ezt a beszelgetest osszam be egesz napra mert legközelebb annyir is hazaertel e ö vacsizik. Megdumaljuk hogy joetvagyat. Hat ez engem valahol pont nem tart közel egy srachoz csak elriaszt. Hogy valojaban nincs miröl beszelnünk.


Az exemmel csak 2 ejszaka volt 4000 üzenetvaltasom mikor irogattunk, masokkal egy ev alatt sincs meg a fele sem


Ezek utan ha egy sraccal joreggeltezgetünk meh ilyenek hat az kicsinal rendesen. Még jo hogy ezt nem tudjàk.



Szoval en azt javaslom ami spontan jön azt ird csak. Kenyszeresen meg soha ne irj.

2019. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*formularitàs egy kapcsolatban az maga a szànalom
2019. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!