Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a lány elvárja, hogy mindent én fizessek?

Figyelt kérdés

Két randink volt eddig. Az első nagyon szép volt, sétáltunk a városban, romantikáztunk, beültünk limonádéra, ahol 2500 Ft ot fizettem. Én hívtam el randira és én találtam ki a beulest szóval természetes hogy ezt én fizettem.

Találkoztunk tegnap is, de a rossz idő miatt rögtön Beultunk megint valahova, sajnos nem tudtunk úgy sétálni mint az első alkalommal.

Most viszont így sokkal többet ittunk mivel végülis rá voltunk kenyszerulve hogy fedett helyen legyünk, de 3 kör koktélt megittunk mindketten. 12 ezer Ft-ot fizettem. De azt vettem észre hogy most sem jegyezte meg hogy “ne álljuk felesbe” legalább, ami nekem tök jól esett volna. Szóval egy kicsit furán érzem magam vele kapcsolatban, mintha ki lenne ez az egész használva. Nem beszélve hogy férfiként én vagyok a szeretetkimtatos inkább, ő meg nem kezdeményező. De ezek szerint nemcsak az erzelmekben, hanem a koltesben sem. Én úgy gondolom egyenlően kell akarni, hogy talalkozzunk és legyen a dologból valami és szerintem az lenne a legjobb, ha nem is felesben, de valamit én valamit ő állna....Vagy nincs egyáltalán igazam és már nem igy működnek a dolgok?

Kicsit rosszul esett, főleg elválásnál, hogy jó oké volt csok, de nem nézett vissza rám a buszról meg magától nem irt volna hogy na hazaértem. Én fújom fel mindezt vagy ez normális? Csak mert ezek után nem tudom van e kedvem még vele találkozni, bármennyire is gyönyörű és lehet nevetni vele.


2019. aug. 14. 10:56
1 2 3
 11/27 Lazy Lover ***** válasza:
31%
Tipikus olyan csaj hogy mindent a fèrfitòl vàr el hagyd a fenèbe
2019. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
A második randin kiengedted a gyeplőt a kezedből, úgy kellett volna csinálni, hogy felváltva hívjátok meg egymást egy-egy körre. Legközelebb azért feldobhatod neki, hogy most meghívhat már ő is valamire.
2019. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Igen az lesz. Nem lesz nálam pénztárca.
2019. aug. 14. 11:16
 14/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet azért is ilyen mert személyi bankár?:)
2019. aug. 14. 11:21
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

Azért a nincs nálad pénztárca dolog nettó parasztság szerintem. Ha eldöntötted magadban, hogy a csaj kuka, akkor zárd le és kész. Ha meg esélyt adsz még egy randira, akkor adj esélyt, de normálisan, ne játszmázz.


Az első két randi azért nem egy hosszas ismerkedés, itt még simán belefér, hogy légy gáláns. Vagy ha nem akarsz az lenni, akkor mondd meg kereken, de ez az utólagos morgolódás meg majd legközelebb jól kibacol vele hozzáállás nem nyerő.

2019. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Miért lenne Kib..szás ha valamit ő is állna?
2019. aug. 14. 11:24
 17/27 anonim ***** válasza:
92%

A spóroláshoz ért😂😂.

Na minden esetre, nekem nő létemre nem lett volna pofám ilyet hagyni, de nem vagyunk egyoformák. Egy próbát megér, megnézni hogy a 3. randin esetleg meghív-e legalább egy fagyira/kavéra.

Nem vagyok a taktikázás híve de lehet hogy nem baj ha véletlen otthon hagyod a pénztárcád vagy ilyesmi. Vagy meg is kérdezheted finoman nem hìv-e meg.

2019. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kibacás, hogy ő is álljon valamit, hanem hogy ezt nem mondod a szemébe, hanem taktikázol meg játszmázol, hogy rá legyen kényszerítve.

Nem mentegetni akarom a csajt, lehet, hogy egy pénzéhes liba (nekem nem lenne pofám ekkora számlát csinálni), de ennyiből nem derül ki. Lehet, hogy te végig úgy viselkedtél, amiből az jött le neki, hogy neked alap a meghívás.

Legközelebb; ha magàtól nem ajánlja fel a meghívást, akkor mikor a pincér kérdezi, hogy egybe vagy külön, mondd, hogy külön fizettek. Ennyi.

2019. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%
Én, amit leírtál, nem akadnék ki. Ebben a korban, ennyi fizunál, simán belefér.
2019. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%
Annyira durva hogy még nincs is kapcsolat, együttélés, de már azon pörögsz hogy meghívtad egy limonádéra meg koktélra. És mindezt itt, ezen a szenny oldalon teszed közzé. Remélem a csaj olvassa és le is zárja veled az ismerkedést, mert anyagias vagy. Amúgy megsúgom, más férfiak első meg második randin sokkal többet költenek nőre és nem várják el hogy a nő fizessen illetve a felezésre sincsenek rászorulva.
2019. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!