Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy pasival de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy pasival de a találka óta nem keres, várjak még hátha keres vagy ez ennyi volt?

Figyelt kérdés

Volt egy randim egy régi ismerősőmmel akivel a randi előtt minden nap beszéltünk 1-2 hónapig mert mindig keresett.A randit sokadik meghívásra fogadtam el mert egy nőcsábász és gondoltam tőlem is csak szexet akar mert ezt a témát többször felhozta,de tudta hogy én nem vagyok az egy éjszaka híve mivel mondtam neki.

Randin elbeszélgetünk majd volt csók is.Azóta pedig nem keres.Fog még keresni vagy ez ennyi volt ?Télleg csak szexet akart de mivel nem.jött neki össze ezért nem ír?

Vagy miért nem keres?

Nem érhette nagy meglepetés a randin mivel már nagyából ismerjük egymást.



2019. aug. 14. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt a randi? Nem egy órája, ugye?
2019. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
4 napja
2019. aug. 14. 12:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez ennyi volt.
2019. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt szex,....kifújt a dolog.
2019. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha eddig minden nap keresett, akkor valószínűleg igen, ennyi volt, ne várd. Amúgy meg hülye vagy, mert miért ne írhatnál rá, ha te magad akarnál folytatást?

Ezt sosem fogom megérteni, hogy miért mindig a férfinak kellene írni, nem azt a világot éljük már.

Továbbá szerintem is csak szexet akart, vagy nem jöttél be neki annyira randi alapján se.

2019. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rá írtam randi másnapján de 2 szót beszéltünk azóta semmi.
2019. aug. 14. 12:40
 7/14 anonim ***** válasza:

sokan csinálják ezt sajnos...


igen, vélhetően igen. Sajnálom.


42/F

2019. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd keres még 2 hét mùlva.
2019. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez ennyi volt.

Esetleg, ha valamikor nagyon megszorul nőügyileg, talán még elő ás egy próbára.

2019. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, ha kerested utána és ennyivel lerendezett, akkor nem játszol nála. Max végszükség esetén majd megpróbál megdönteni.
2019. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!