Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beszélnétek 1 lánnyal több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszélnétek 1 lánnyal több mint 1 hónapja, találkoztatok is az elején, de a többi találka nem jött össze nem miattatok, de felhozta, hogy legközelebb 2 hét múlva találkoznátok, ti elmennetek, vagy hagynátok a francba?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 01:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Dióhéjban ennyi. Sajnos azért kellett ide írnom, mert az ismerőseim sem tudnak nagyon mit hozzáfűzni, így gondoltam, hogy miért ne.
2019. ápr. 17. 02:32
 2/14 anonim ***** válasza:
Hagynám.
2019. ápr. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta, hogy nem, hanem adott egy jó időpontot neki ergo nem totálisan reménytelen. Viszont sokba nem reménykednék, de én elmennék, max 1 éjszakás lesz, vagy lesz egy jó sztorid.
2019. ápr. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel ő ajánlotta, ezért azt egy próbát megérné.
2019. ápr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell egyből problémázni? Lehet, hogy te az év 365 napján ráérsz, de kérlek, ne feltételezd ugyanezt a másikról is.

Van aki fősulira jár és tanul, van akinek meg lehetetlen a munkabeosztása.


Ő felajánlotta, hogy neki mikor jó. Inkább örülj ennek, mert újra akar veled találkozni.

2019. ápr. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ertem ebben mi a rossz. Legalabb nem rad varva ul a bAberjain, es csak mert nem birsz varni lehet egy baromi jo lehetoseget szalasztassz el. Szalaszd el. ;)
2019. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ma mar mindent azonnal akarunk es ha nem kapjuk meg kuka. Ez a korosztaly iszonyatosan szenved. Es nem veszitek eszre mitol! ;D egy vicc az egesz...
2019. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elmennék, de nem ugranék a Dunába, ha ez alól a találkozás alól is kibújna valahogy.
2019. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, de ezt is le fogja mondani szerintem.

Talonban tart, ha nem jönne jobb parti.

2019. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ nyilván, hogy az eddigi talik miért nem jöttek össze, és legközelebb miért csak 2 hét múlva ér rá. Ha valami miatt nagyon elfoglalt, az érthető, pl nekem a szakdogaírás volt ilyen. De amúgy lehet, hogy csak nem akar igazán találkozni, talonban tart.
2019. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!