Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még normális lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális lányok akik komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés
Nem értem mi kell a mai nőknek. Én csak egy normális kapcsolatot akarnék nem csak kihasználni a lányokat 24 évesen dolgozok sportolok van egy kialakított egzisztenciám és egyszerűen nem találok magamnak egy lányt. Vagy nem írnak vissza vagy egy idő után eltűnnek vagy csak önbizalom növelés céljából írnak de találkozni már nem akarnak. Létezik még olyan lány aki komoly kapcsolatra vágyik nem csak szórakozni akar?

2019. júl. 13. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Igen, például a kérdező itt, és a 8. válaszoló. A 8. válaszoló lány a válasza alapján szerintem totál rendben van, én szívesen megismerném, csak nő vagyok, és hetero.

2019. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, pl.: én, de nem kellenék, mert normális vagyok, de csúnya!
2019. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
tehát aki nem akar kapcsolatot veled, azt mind nem normális?...
2019. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak átlagos nő vagyok minden olyannal, amit te is felsoroltál.
2019. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csakis komoly kapcsolatra vágyom, semmi más hülyeségre nem.

Az a helyzet hogy aki akarna komoly kapcsolatot, az nem tetszik nekem, márpedig nekem az nagyon fontos hogy tetszedjen és vonzódjak hozzá. Aki meg tetszik, az csak szexelni akarna..

Eddig még nem találtam olyat, aki tetszene nekem és belül is rendben van..

2019. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl jó csajoknál próbálkozol, azért nem kellesz nekik.

Mert ha jó pasi lennél a szemükben, meg akarnának fogni bármi áron, hidd el.

2019. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!