Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok 9 évvel fiatalabb...

Nálatok 9 évvel fiatalabb férfival terveznétek komoly kapcsolatot? Mennyire lennétek bizalmatlanok? Mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy hány évesek a felek.

Nyilván 27 évesen nem vennék komolyan egy még tinikorban levő 18 évest.

2019. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem kezdenék kapcsolatot egy kistinivel. Félnék, hogy félrelép egy 15 évessel vagy valami.
2019. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
27 ffi, 36 nő
2019. júl. 12. 15:39
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 31 évesen nem kezdenek ennyivel fiatalabbal, de minden ember más tegyél egy próbát vele :)
2019. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Nekem 32 evésen nem kellene 23 éves kisfiú! A mostani 33 éves is rosszabb mint egy 5 éves óvodás. Megszabadulok tőle és többet nem kell férfi a közelembe se mellém.


N

2019. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*évesen
2019. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Magamnál fiatalabbal nem kezdenék, csak szexre sem.

Gyerek.

2019. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#5


Járunk? :D

2019. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Nálam 9 évvel fiatalabb "férfiak" idén végezték a hatodik osztályt és gondolom most nyomják reggeltől estig a számítógépes játékokat, esetleg a nagyinál nyaralnak vagy bicikliznek a haverokkal. Szóval nem.
2019. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ő nem ilyen. Senkije nincs. Dolgozik. A szülei alkeszok, 17 évesen kivágták a semmirekellőségük miatt. 8 éve nem is beszél velük. Az egyetemet önerőből végezte el. Mindent magának teremtett. Előtte is 6 éves kapcsolatban volt. Szóval Ő nem egy tipikus 27 éves. Ezért álltam Vele szóba.
2019. júl. 12. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Érdemes komoly kapcsolatban gondolkodni egy nagyon szép de naivabb/butus lánnyal?

Ezen egyébként már sokat gondolkodtam, hogy pl mitől nevezünk valakit butának? Mitől lesz valaki buta? Ezt nem lehet egyértelműen megfogalmazni. Én mindig is egy nagyon okos, karakán néha még engem is irányítani tudó lányra vágytam aki talpraesett, nem kell félteni,...

Szerintetek mennyi ideig érdemes várni a nagy Ő-re?

Kérném a shift+ő válaszok mellőzését. Köszi. Hány éves korig érdemes várni szerintetek az igazira egy férfinak, amikor már nem igazán van értelme tovább várni és olyat választani akivel közel sem biztos benn, hogy boldog lesz a jövőben?

Lányok, fiúk! Első találkozáskor hogy érdemes viselkednem?

Hamarosan találkozni fogok egy lánnyal, ő fiatalabb mint én jóval. Viszont ennek ellenére én nem vagyok tapasztaltnak mondható ismerkedés, randizás terén. Középsuliban nálam kimaradtak ezek. Lánnyal idáig még nem jutottam el. Viszont neten sokat chatelek, ott jól megy...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!