Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha MSN-en kezek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha MSN-en kezek el ismerkedni? Jó tanácsok jöhetnek hogy hogyan kezdjek thx

Figyelt kérdés
16(fiú)vagyok nem volt még kapcsolatom :(
2008. nov. 14. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 15 évess fiu vagyok, nekem se volt még barátnőm. Internetes társkereső oldalakon keresek lányokat. Az a lényeg, hogy legyél egyéni. Te honnan tudod, meg az msn címüket?
2008. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Myvip, IWIW
2008. nov. 14. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem nem gáz, bár sztem ez így túl direkt, hogy iwiwről leszeded egy lány címét és ott nyomulsz...engem akkor érdekel egy pasi igazán ha van benne valami izgalmas,tehát ha nem tudom rögtön, hogy odavan értem. Sztem játsz :) Honfoglaló, jójáték.hu, travian, ott kezdjetek el dumálni, ha kialakul a szimpátia, több napja együtt játszotok, akkor kérd el az msn címét és folytassátok ott :) Ismerjétek meg egymást. Én szeretem az ismerkedésnek ezt a módját, mivel a pasi nem csak a pópóm, vagy ezt-azt látja bennem ;) Persze a személyes talit nem érdemes túl sokáig húzni, mert a neten megismert személy élőben gyakran más, félénkebb stb, ami már nem biztos, hogy tetszeni fog, nomeg a kémia...

Remélem tudtam segíteni és sok sikert kívánok! (nő, 22)

2008. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mért lenne az? Beszélsz vele meg minden ha egy városba laktok vagy egy helyen annál jobb jobban megismerkedtek talállkoztok...figyelj ez mért lenne gáz? az emberek ismerkednek ez természetes dolog!
2008. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok nyomulni egy lányra sem, csak így tudok a "közelébe férkőzni" mivel egy suliba járunk, de ott ugye neki a barátnők, nekem meg a haverok :S :(

Első lépésnek jó az MSN nem?

2008. nov. 15. 11:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyival jobb a helyzetem hogy táeskeresőn találtam rá de még nem beszélgettünk :(
2008. nov. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!