Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a lány elfelejtette a randit?

Figyelt kérdés

Mostanában találkozgatok egy lánnyal, akivel nagyon jól kijövök, tényleg megvan az összhang. Sok dologról beszélgettünk, és az értékrendünk szinte teljesen megegyezik. Ma lett volna az ötödik randink. Lefixáltuk, hogy pontosan mikor és hol találkozunk, de nem jött el. Most hívott nemrég, hogy elfelejtette (tehát semmi nem jött közbe neki), hogy mára beszéltük meg a dolgot. Éreztem a hangján és a mondókáján, hogy tényleg őszintén sajnálja. Azt is mondta, hogy mindenképp szeretné folytatni velem. De sajnos én már nem vagyok biztos benne, hogy én is szeretném folytatni, pedig eddig minden nagyon tökéletes volt vele, külsőre és belsőre is tökéletesen megfelelünk egymásnak.


Ami talán a legjobban fáj ezzel kapcsolatban, hogy valamelyik randin feljött az a téma, hogy mi az az egy dolog, amit semmilyen szinten nem tolerál a másik úgy általában egy párkapcsolatban a triviális dolgokon kívül (pl. megcsalás, fizikai bántalmazás stb.). Én azt mondtam, hogy azt nem tudom tolerálni, ha valaki szétszórt. Soha nem akarom meghallani ezt a szót senkitől, hogy "elfelejtettem", még ha ez is az igazság, akkor is találjon ki valami hazugságot, de ezt a szót nem mondhatja nekem senki. (Cserébe velem sem fordul elő ilyen, garanciát vállalok rá, az összes ismerősöm meg tudja erősíteni, hogy extrém módon összeszedett vagyok, soha nem felejtek el semmit, de tényleg soha.) Ő erre azt mondta, hogy ő is ugyanolyan összeszedett mint én, és valóban, tényleg rendkívül összeszedett lánynak tűnt, egyáltalán nem gondoltam szétszórtnak. Lényeg az, hogy ez fáj a legjobban, hogy korábban elmondtam neki ezt a dolgot, és ennek tudatában felejtette el a randit. Nem tudom, hogy keressem-e még egyáltalán valaha, szerintem nem fogom, pedig minden tökéletes vele kapcsolatban. :/


24/F, 20/N



2019. aug. 18. 21:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban túl szigorú vagy, hogy "összeszedettnek kell lenni". Ebből célszerű azért engedni (bár nekem is nehéz). Viszont az, hogy a randit, amit normál esetben az ember lelkesen vár, csak úgy elfelejti, arra utal, hogy neki nem vagy olyan fontos, mint ő neked, sajnos.
2019. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Döntsd el, h ér-e neked ő annyit, hogy szemet hunyjál efölött
2019. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Várok néhány napot, hátha addigra "külső szemmel" is rá tudok majd látni erre a helyzetre. Utána eldöntöm, hogy keressem-e.
2019. aug. 19. 17:32
 24/24 anonim ***** válasza:
zseniális a csaj :)
2020. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!