Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után mutatnátok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutatnátok be a párotokat a családnak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 18:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Én is úgy vagyok vele, hogy a következő, akit bemutatok, már a férjem legyen :D Ezért sem szeretném elkapkodni.
2019. aug. 22. 18:58
 12/15 anonim ***** válasza:
27 évesen ismertem meg a férjemet. Miután eljegyeztük egymást, utána mutattam be otthon, kb. egy év ismeretség után.
2019. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te alapból vagy ilyen sötét, vagy csak itt tetteted azt, hogy ostoba vagy?

Nem azért írtam, hogy éretlen vagy, mert később akarod bemutatni a párodat a szüleidnek, hanem azért, mert ezt itt kérdezed meg, és úgyhogy "Az gáz, ha.." " Ez baj?"


Kinek mi köze hozzá, hogy mikor mutatod be őt a szüleidnek? Akkor mutatod be, mikor te úgy érzed, ez nincs törvénybe iktatva, hogy ez mikor szükséges.


Na, ezért írtam, hogy éretlen vagy egy kapcsolathoz, mert a szülő bemutatását is időhöz kötöd, hogy pl. két hónap múlva..stb. és erről kikéred vadidegen emberek véleményét.

Annyira egyértelmű, hogy akkor mutatjuk be a szülőknek a párunkat, mikor komolyra fordulnak a dolgok. De úgy tűnik, hogy ez nem mindenkinek ennyire egyértelmű. Pedig csak a józan paraszti eszünket kell hozzá használni.

2019. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát lehet meg leszek kövezve, de nálunk nem volt szokás boldog boldogtalant bemutatni otthon. Az egyetemi kapcsolataimat nem mutattam be otthon, pedig mindegyik 1 évnél tovább tartott. Egyedül a férjemet mutattam be, másfél év után, mert szóba került az eljegyzés. 28/N
2019. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#13

Jesszusom, szedj valami nyugtatót ember😂Ki bántott, meg mi ez a lekezelő stílus? Itt éled ki magad vadidegeneken?


Amúgy azért kérdeztem, hogy szefintetek ez gáz-e, mert a jelenlegi alakuló kapcsolatomban a párom 3 hét után már bemutatna, én viszont még nem, és ezen kicsit megsértődött. És ezért akartam megerősítést, hogy nem én vagyok bunkó, csak van akinek ez komoly lépés.

2019. aug. 22. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!