Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem, milyen virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, milyen virágot szeret, majd olyat vigyek neki, vagy próbáljak meg egyszerűen beletrafálni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne kérdezd meg. :)
2018. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sokkal nagyobb értéke van annak, hogy virágot kap, mint annak, hogy azt a virágot kapja, amit szeretne. Mert az első esetben ez meglepetés, de ha megkérdezed előre, akkor meg már nem meglepetés sajnos és a hatása is kisebb, hiszen már felkészült rá, várja. Ráadásul sokaknak nincsenek igazából virág-preferenciáik, szóval ha úgy lövöd le, hogy virágot szeretnél neki vinni, hogy még ráadásul ez nem is olyan lényegi kérdés számára, akkor igazán kár volt megkérdezni.

Inkább válassz Te, csak nézz utána, hogy nehogy olyan virágot vegyél, aminek van valamilyen nemkívánatos szimbolikus jelentése, pl. sárga rózsa. [link]

2018. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Te ismered. Én ha csak egy virágot kapok, ami nem a kedvencem, és egy kolléga is vehette volna, csalódom, hogy ez mehetne a szomszéd csajnak is.


Ha olyat kapok, ami a kedvencem, az külön balzsam a léleknek. Azzal közelebb érzem magamhoz a másikat.

2018. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Én személy szerint bármilyen virágnak örülnék:)
2018. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell megkérdezni, ahogy előttem is írták, a meglepetésnek nagyobb ereje van, mint egy előre lebeszélt ajándéknak. Ha nem is szereti véletlenül azt, amit te hoztál, értékelni fogja, mert gondoltál rá :)
2018. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1000%, hogy nem fogok beletrafálni, de akkor kinézek valami különlegeset majd.
2018. aug. 4. 12:15
 7/10 anonim ***** válasza:

a te ízlésed szerinti virágot vidd,

pont arra kíváncsi most mindenben, hogy te milyen vagy..

2018. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csúnya virág nincs. valami dudvát veszel átadod neki oszt cső...
2018. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vigyel neki egy koromviragteat. Nem filtereset. Igy vittel neki viragot,de megse fonnysd el,hanem megisdza teaban.


Szerintem ez nagyon humoros es kedves ajandek egyben.


N/36

2018. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hehe, 9-es ez szerintem is vicces, kár, hogy a nők 99.9%-a ezt nem úgy fogná fel, mint te.
2018. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!