Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt szeretném tőletek kérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janoma12 kérdése:

Azt szeretném tőletek kérdezni hogy ti hogy mentek oda egy lányhoz az utcán, buliba vagy esetleg egy fesztiválon és mivel szólitjátok meg őket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Kő kóla?
2019. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"jössz topogni gecó?" :D
2019. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
"csá, van egy haverom, aki a GYK-n akar megtanulni csajozni, nincs kedved megismerni? jókat lehet röhögni rajta"
2019. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Fú, hozzám most jött oda egy srác. Baromira meg is lepődtem, mert nem tudtam, hogy ez még divat, de jól esett. Az utcán kb utánam szaladt, hogy elérjen a zebra túloldalán, és azzal kezdte, hogy megdícsérte a hajam. (eredeti vörös) és azt mondta, hogy szerinte megbánta volna, hogy ha nem megy oda hozzám és mondja meg, mert hát végül is mit veszíthet. Aranyos volt. MEgkérdezte, hogy hova megyek, sietek -e, és mondtam, hogy dolgozni megyek. Erről kérdezgetett még, meg hogy mit csinálok azon kívül, mondtam, hogy tanulok, utána megkérdezte, hogy bejelölhet fb-on, és mondtam, hogy igen. Kb ennyi volt. Nekem tök pozitív élmény volt. Hajrá :)
2019. szept. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!