Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha az utcán, üzletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha az utcán, üzletben, könyvtárban vagy akármilyen nyilvános helyen megtetszik egy lány mekkora eséllyel szólítjátok le, hívjátok el randira?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy megtetszik egy lány, ő rátok mosolyog vagy szemez veletek. Szóval a tudtotokra adja, hogy szimpatikusnak tart. Ti ilyenkor beszélgetésbe elegyedtek vele, elkéritek a számát? vagy nem csináltok semmit?

2016. jún. 16. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%ban
2016. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Beszélgetek, de nem hívom el automatikusan randira, csak akkor, ha szimpatikusnak tűnik, és nem egyszavas válaszokat ad, illetve látszik rajta, hogy érdeklődik irántam.
2016. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát ha órákon át szemeznék valakivel, tuti megszólítanám.
2016. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
1%
2016. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hol és hogy lehet veletek ismerkedni, uraim? :(
2016. jún. 16. 18:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Velem #1es válaszoló vagyok, sehol. Égettem már meg magam jó párszor, szóval megtanultam, hogy távol kell maradni a tűztől örökre.
2016. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0 ! próbálkoztam de van pasim most nem érek rá sietek meg többi lerázás volt csak
2016. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem szólítom le, ugyanis piedesztálra kerülne a saját maga szemében. Majd ő leszólít engem, ha bejövök neki. :] Volt már rá példa, nem is egyszer.
2016. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély mert nem tudok kitalálni semmi extra fedősztorit. Ha lenne valami közös ügyünk az úgy jobb lenne :)
2016. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nyilvános leszólításra ne igen várj. Én sem szólítanák le senkit, még ha tetszene is minden tekintetben akkor sem. Indokom nem igen van rá.

Én nem fogok zaklatni ismeretlen embereket. Csak olyankor játszik ez a leszólítás ha például közös házibulin lennénk, vagy egy kisebb rendezvényem. Többi nekem tabu.

2016. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!