Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy első randin olyan helyre megyünk, olyan programra hívom a nőt, ami teljesen ingyenes és csak ha van második randi akkor fogom csak meghívni?

Figyelt kérdés
Sokszor estem abba a csapdába, hogy első randin ok fizettem stb aztán csá ennyi volt nem vagy az esetem úgy gondolom legtöbbször a nő inkább csak ingyen kajára, potya dologra vágyott mert velem nem tudta volna elképzelni a kapcsolatot de azért az étterem vagy a kávé jól jött.
2019. aug. 30. 11:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
A megtörtént eset (mert sajnos megtörtént) februárban volt. Vagy csak tavasszal-nyáron randizzon az ember?
2019. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
35%

Meghívod egy fagyira, kávéra stb. nem nagy dolog.

Nem a potya kaja miatt ülte veled végig azt az 1-2 órát, csak nem akart bunkó lenni hogy azonnal faképnél hagy, mert nem jössz be neki.

2019. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
33%

> Nem a potya kaja miatt ülte veled végig azt az 1-2 órát, csak nem akart bunkó lenni hogy azonnal faképnél hagy, mert nem jössz be neki.

Akkor mondd, miért mondott igent a második randira?!

2019. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Hagyjuk már a hülyeségeket.
2019. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
25%
Igen, 62%, szerintem is hagyd a nagyképű baromságodat. Amúgy lehet azért nem lett második randi, mert egy felvágós sznob vagy.
2019. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

#13

Honnan tudjam, kérdezd meg tőle, persze úgysem mondja meg.

Amúgy nyugi, velem is ugyanígy szemétkednek, legutóbb 2. talin nem engedte a csaj a csókot, elkezdett kamuzni h ő most senkivel nem akar összejönni, aztán persze összejött mással.

2019. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért hív valaki ingyenes programra, mert ez érdekli, oda szeretne menni, inkább beszélgetni szeretne, mint enni-inni, akkor szívesen megyek.

Ha azért hív ingyenes programra, mert fillérbaxó és sajnál 300 forintot egy gombóc fagyira, ha nem garantált, hogy valamilyen módon visszakapja a "befektetést", akkor egy szánalmas ember, akivel inkább nem is találkozom, ha nem muszáj. Még a barátaimat is meghívom ennél nagyobb összegekért időnként (pedig csóró egyetemista vagyok, nem pedig dolgozó, önálló ember), vagy akár egy koldusnak is adok pár száz forintot úgy, hogy nem kérek semmit cserébe. Nehogy már a számomra szimpatikus személy, akivel akár az életemet is leélném legyen az, akitől sajnálok ennyit.

2019. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%
Ez szerintem teljesen korrekt hozzáállás, nőként mondom.
2019. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%

> Igen, 62%, szerintem is hagyd a nagyképű baromságodat. Amúgy lehet azért nem lett második randi, mert egy felvágós sznob vagy.

Funkcionális analfabéta vagy? Lett második randi, csókkal a végén. És nem, nem büdös a szám, még mielőtt valamelyik észlény elkezdi.

2019. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Azon túl, hogy nincs baj az ingyenes randival, nem igazán értem, miért csinálnak az emberek ebből problémát. Most őszintén szólva, ha elviszed egy kávézóba, akkor se kell kétezer forintnál többet költened, és egyáltalán nem szexi, ha valaki ennyi pénzt sajnál olyantól, aki iránt érdeklődik, és feltételezhető, hogy ő is hívta el, meg hogy ennyi pénzt még saját magától is sajnál.


Egy kávét egy vadidegennek kifizetek, ha előttem áll a pultnál, és ott derül ki, hogy nincs nála a pénztárcája, komolyan :D


Miért mindig az ilyen emberek hiszik azt, hogy a csajok csak a pénzre meg ingyen cuccokra mennek? A pasik kihasználása a pénze miatt ott kezdődik, hogy vetetek magamnak egy dizájner táskát, nem ott, hogy kérek egy kávét, könyörgöm :D

2019. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!