Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első randi után nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randi után nem ír semmit a másik egész este, akkor ennyi volt nem?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, neten ismertuk meg egymást. Irasban jol elvoltunk tényleg, eloben annyiban volt fura hogy zavarban voltam (ő is kicsit), nem tudtam onmagam lenni valahogy emiatt.Tetszett a srac meg szimpatikus volt, illetve nem csak tole vartam el hogy fenntartsa a beszelgetest folyamatosan, en is kerdeztem rola meg ilyenek. De Kb este fel 9-kor koszontunk el, ha azota nem írt semmit akkor felejtős ugye? :/ Lehet ugy van vele hogy lehetett volna jobb is es hagyjuk, de nem szeretem mikor ezt velem elfelejtik kozolni:D Gondoltam annyit irok majd hogy köszönöm az estét vagy valamk hasonlo aztan meglatjuk hogy reagal.

2019. szept. 3. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy, nyugi, még írhat másnap is :) Szerintem ne tulajdoníts ennek akkora jelentőséget.
2019. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Irhatsz neki.

2. Ird bele h zavarban voltál.

3. Kérdezd meg h szerinte következő alkalommal oldottabbak lesztek-e?

4. Mondd el a te gondolataidat ezzel kapcs.

5. Reagálj kedvesen arra amit mond.

6. Fogadd el azt is ha ennyi volt, azt is ha folytatódik.


Ha ezeket betartod, elrontani nem tudod.

2019. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy csak álmos volt és inkább ment aludni. Amúgy is, ha 1-2 napot vár a férfi randi után, mielőtt újra keresi a nőt, akkor nagyobb esélye van a nőnél.
2019. szept. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!