Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Miért foglalkozik velem ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nagyon érdeklődő az iranyomba. Ha valamiből vizsgazom akkor drukkol, ha egészségi problémám van, akkor aggódik. Ha rossz kedvem van, meg akar nevettetni. Elmondtam neki egy komoly problemamat és a kapcsolatai révén rögtön segíteni akart, de nem mondtam rá se igent, se nemet, mert nem akarok ekkora szívességet elfogadni. Egyszer megmondta, h a problémáim nagy része amiatt lehet, mert csendben szenvedve lenyelem a negatív dolgokat, mondta h az nem jó ha elnyomok valamit magamban. Meg tudja,h én nem egy lehuzos ember vagyok. Meg hogy szeret velem lenni, mert tartalmasak a beszélgetéseink. Az a baj, h én nem tudom elhinni, h komolyan erdeklem őt, önbizalom hiányos vagyok, és ez a fiú sok lánynak bejön. Nem tudom miért foglalkozik ennyit velem.
2019. szept. 4. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg érdeklődik irántad
2019. szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy csomó jó pasi van, aki nem a falu legszebb nőjére vágyik. Szerintem vonzza őt, hogy csendes, nyugis lány vagy.

Emellett lehet szép az arcod vagy nagyon csinos vagy, csak talán ezt te sem tudod magadról.

Pl nálam is rendszeresen van olyan, hogy csinos, de csufi arcú lányok nagyon megtetszenek:)

Ráadásul az olyan csajok mint te, nagyon hálásak tudnak lenni az őszinte kedvességért.

2019. szept. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne értékeld le magad.Biztos van benned valami ami vonzza ezt a srácot.
2019. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, ez nem is kérdés, ezt hogy nem lehet észrevenni? Egy férfi általában nem barátkozik csak úgy nővel. Ha ennyire segítőkész és kedves, annak legtöbbször az az oka, hogy többet szeretne barátságtól. De igazából a lényeg ebből derül ki: "Meg hogy szeret velem lenni, mert tartalmasak a beszélgetéseink" Ez egy férfi szájából már-már felér egy szerelmi vallomással. Szóval hajrá, ne kerülgessétek egymást, ha kölcsönös a szimpátia.
2019. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!