Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lajkolgat, mit foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lajkolgat, mit foglalkozik még velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, jóban voltunk sokáig, de szerelmet vallott, elküldtem, ő egész jól fogadta, kedves maradt velem arra a pár napra, amíg tartott a suli, többet nem fogunk találkozni. Tegnap láttam utoljára, nem nyomult nem is került. Este viszont még belajkolta pár képemet,amiket még egy hete raktam fel. Nem értem miért csinálta. Írni már nem ír rám,de még valószínűleg nem tette túl magát rajtam.
2019. jún. 21. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném figyelmedbe ajánlani a "tini" kategóriát.
2019. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy tiltsd le vagy írj rá.

Ne húzd feleslegesen az agyát.

2019. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja nem zavar. Csak akkor gondolom még nem tette túl magát. Én nem húzom az agyát ,nem is csináltam semmit
2019. jún. 21. 16:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk nyaralni volt a múlt héten, lehet, hogy nem vette észre a hírfolyamon, amikor kiraktam.
2019. jún. 21. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lájkolhatna? Te tán csak azt lájkolod, akitől akarsz valamit?
2019. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak így pont visszautasítás után ez érdekes. Vagy pont ezzel akarja jelezni, hogy semmi baja sincs velem és nem haragszik, amiért elutasítottam.
2019. jún. 21. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen azért levegőt még lehet? Nárcisztikus egy perszóna vagy, nyilván minden körülötted forog...
2019. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel akarja jelezni, hogy jó a popód a képen.
2019. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az o dolga, semmi kozod hozza.
2019. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!