Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan nő 25-27 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő 25-27 év között aki nincs teli alkalmi kapcsolatokkal vagy ez ma divat?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerkedem de eddig mindegyik nő teli volt alkalmi kapcsolatokkal ami nekem nem túlzottan fér bele a bizalom miatt.

2019. szept. 14. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Miért baj, ha egy nőnek sok alkalmi kapcsolata volt?


Ennek semmi köze a bizalomhoz.

2019. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert engem zavar mondjuk?
2019. szept. 14. 12:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
létezik
2019. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Te problémád, ha zavar. Egyébként létezik ilyen nő.
2019. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Akkor töki, neked vagy nem lesz nőd...vagy annyira fiatal lesz, hogy lecsuknak érte!
2019. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire kaphatok a mai nők?

Nem értem miért jó és igen számít. Ha valaki össze vissza váltogatja a partnereit az gáz számomra.

2019. szept. 14. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. De szerintem eléggé előítéletes vagy, és ezért kizársz olyan nőket, akik lehet, hogy illenének hozzád.


Több nő ismerősöm van, akik hosszútávú kapcsolatotot keresnek. Szeretnének elköteleződni, családot alapítani és hűségesek lenni. De ahogy keresik a megfelelő párt, idővel mindről kiderül, hogy nem illenek össze. Van, akivel 1-2 hétig és van, akivel hónapokig tart, de néhány év alatt rengeteg rövid, alkalmi kapcsolat halmozódik fel. Szerintem az sem megvetendő, ha kölcsönös vonzalom esetén szex is van ezekben.


Nem azt mondom, hogy minden italért cserébe azonnal kapható nővel randiznod kéne, de magaddal is rosszat teszel, ha elvből elutasítasz valakit azért, mert alkalmi kapcsolatai voltak. Ha te komolyat keresel, olyannal kell összejönni, aki hasonlóan gondolkodik, és nem olyannal, akinek sosem volt másmilyen.

2019. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Èn a kemèny (lassan) 25 èvemmel visszataszítónak tartom amikor valakinek csak szexre kellek. Lett volna rengeteg ilyen "szexre" lehetősègem de mikor meghallom ezt az egèszet elkezdem undorodni az illetőtől. Hiába jó meg kell a nőnek is a szex egy olyan pasival aki csak arra használ egy nőt az inkább megalázó mintsem jó. Ès nem èrtem, hogy tudják a nők èlvezni ennek tudatában ezt az egèszet.


Számomra èrzelmekkel a legjobb aki nem èlte mèg át sosem, hogy èrzelmekkel milyen azt nagyon sajnálom.


Èn inkább nem szexelek èvekig de csak olyannal tudom megtenni akit szeretek ès viszont szeret.

2019. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Persze, mert alkalmi kapcsolatban a férfi "használja" a nőt, aki nagy kegyesen "odaadja" neki a szexet. Ilyen gondolkodású nő nekem még szexre se kéne.
2019. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok. Soha nem volt alkalmi kapcsolatom. 20 évesen volt egy 1 hónapos kapcsolatom, aztán 23 évesen lett a mostani, ami komoly, már 6 és fél éve tart.
2019. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!