Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz lenne 24 évesen 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne 24 évesen 20 éves sráccal randiznom?

Figyelt kérdés
Már ismerjük egymást egy ideje, de teljesen ledöbbentem amikor kiderült, hogy még csak 20 éves lesz. Nagyon tetszett amikor még nem tudtam, de azóta kicsit gáznak érzem magam és a vonzalom is enyhült. Lehet bolond vagyok és nem kellene ezzel foglalkoznom, de 4 év szerintem már elég soknak számít.
2019. szept. 22. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy te lehet komolyat akarnál, de az ilyen kis fiúcskák úgy is csak kalandot látnak egy idősebb nővel.
2019. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha pár évvel idősebb lenne a srác,akkor nem lenne gond ez a korkülömbség,de így,nagyon fiatal.
2019. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is túl fiatal hozzád-hacsak nem különlegesen érett. Nagyon hosszú távra ne tervezzél vele.
2019. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 19 évesen volt 23 éves barátnőm (és nem én voltam az, aki nem vette elég komolyan a kapcsolatot), úgyhogy miért ne? :)
2019. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Igaz, mi idősebbek voltunk, ő 23, én meg 27, de csütörtökön lesz 4 éve, hogy tart a dolog.

Szóval miért ne.

2019. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp randiznék egy 24 évessel pasiként és én 25 vagyok! 😁
2019. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Ezt mondjuk nem kérdezte senki...
2019. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gáz, de nem a kor, hanem a felfogásod miatt!
2019. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek 22 éves srácot,akinek 26 éves a barátnője. A srácot irányítani kell.
2019. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Valóban kicsit fiatal hozzád, de nem vészes. Ám az már baj és nem normális, ha a korát tudva már enyhébb lett iránta a vonzalmad és gáznak érzed. Vélhetően főleg mások miatt érzed gáznak, pedig nem kéne. A te életed, te döntesz és ne figyelj azokra, akik emiatt esetleg leszólnának, kérdezgetnének. Az számytson, hogy szimpi az adott fiú, hogy jó vele. Ha pedig érettebb a korához képest, akkor pláne. Ám komoly párkapcsolatot még valóban ne annyira tervezz vele.
2019. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!