Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak a sráccal kapcsolatban, kinek higgyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja új munkahelyre kerültem, és hát van ott egy nagyon helyes,jófej srác(Zoltán),aki elég sok lánynak bejön. Engem már előre figyelmeztetett egy lány(Andi),h vigyázzak a fiúval,mert minden lányra rárepül, főleg az újakra. Kíváncsi lettem rá és elkezdtem beszélgetni Zoltánnal, kiderült, h egy nagyon normális, értelmes fiú, aki érzékeny és jószívű is. Andi azonban állandóan csupa rosszat mondott róla. Amikor együtt látott minket, akkor hangosan röhögött rajtunk a barátnőivel, elég kellemetlen volt. Aztán egy másik lány Lilla, elmondta, h Andi és Zoltán régen jóban voltak, de Zoltán már egy ideje nem foglalkozik Andival és azóta Andi minden lányt fúr,akivel Zoli jóban van,úgyhogy én is készüljek erre, ha a fiúval barátkozom. Ez az Andi egyébként mindenkit kibeszél a háta mögött és elég durván lehordja őket, a szemükbe meg jópofizik. Zoli az sose mondott egy rossz szót se senkiről, Andit még csak meg se említette soha. Tényleg sok lánnyal jóban van, és többön látszik is, h oda vannak érte, de nekem nem úgy tűnik, mintha bárkire is nyomulna ez a srác. Velem elég mély témákról beszélget és nagyon jókat nevetünk együtt. Zoli láthatóan velem többet foglalkozik, mint bárki mással,ami több lánynak is szúrja a szemét. Volt egy céges buli,amin szinte végig velem volt, de azért a többi lánnyal is táncolt kicsit. És a buli után pár nappal Andi elkezdte terjeszteni a pletykát, h Zoli smárolt a buliban egy elég ribis lánnyal(Erika). Amikor Zolival kettesben beszélgettünk,akkor odajött és őt is szembesítette ezzel,aki err azt mondta erre,h ő nem smárolt vele, vagy legalábbis nem emlékszik rá, elég kínos volt. Meg van egy modell alkatú lány(Csilla),aki nagyon rá van állva Zolira,aki nem különösebben foglalkozik vele,de néha azért eldumálnak. Meg több lány is van,akik kb. szerelmesen bámulják. Nem tudom, hova tegyem ezt a Zoltánt, mert egy rendes jófej srác amúgy, nálam nem próbálkozott még konkrétan, szóval nem tartozik nekem semmi magyarázattal,de látom rajta, h nagyon kedvel. Csak hát itt annyi lány van és mindenki mást mond,így nehéz kiigazodni rajta.
2019. szept. 2. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Figyelj csak! Ez nem egy óvoda véletlenül? Amúgy ha figyelmeztetik az embert valamire, annak oka van általában,attól függetlenül, hogy gyerekes dolog-e.
2019. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak rosszindulatú a lány és szúrja valami a szemét ami vele kapcsolatos. Higgyél saját magadnak,ha nincs vele semmi rossz tapasztalat vagy megérzés,hanem ahogy leírtad ennek az ellentéte teljesül akkor miért kéne bárki olyannak hitelt adnod a szavára akiről azt sem tudod,hogy ki is az. Mellesleg ahogy leírtad te jobban ismered a srácot mint a csajt és mégis annak kéne hinni akit még ennyire sem ismersz?

Lehet csak valami ellentét volt köztük vagy valamiért böki az oldalát a csajnak a rosszindulat, aztán ki tudja lehet valami abba amit mond.


Egyébként tényleg dedó.

2019. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ilyen szappanopera szerű történetnek tűnik...gondolom a munkára már nincs idő ilyen történések közepette.

Mindenesetre az sikerült leszűrnünk, hogy ez a Zoltán nagyon jó pasi lehet...

2019. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem vagytok legalabb 40esek akkor oriasi kamu ez. Marpedig sracnak hivod a csávót, nem ferfinek, szoval 20onevesek vagytok.


Erdekes hogy mindenkinek ilyen regies neve van, Zoli, Erika, Andi, Csilla.


Amikor szulettetek kb 90es evek kozepe, ezek a nevek mar nem voltak gyakoriak, mar reg kimentek a divatbol. En 25 30kozotti vagyok sok embert ismerek, de se Csillat, se Andit, plane nem Erikat..

2019. szept. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!