Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valamelyik nap beszéltem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik nap beszéltem egy sráccal, hogy kéne randiznom vele? (lent)

Figyelt kérdés

Egy bulin találkoztunk, egy közös ismerős által megismerkedtünk, bemutatkoztunk, utána vagy 1-1,5órán át beszélgettünk, utána lett volna még 1 buli, de ő azt mondta, hogy fáradt, nem jön. Hogyan kéne vele megint beszélnem, mert nekem nagyon bejön. Jó lenne randizni vele, de hogy.


(bocsi ha esetleg túl hülyén fogalmaztam vna meg :S:D)

18L


2009. aug. 30. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

ezek szerint a kölcsönös szimpátia megvan, a nevét gondolom tudod, jelöld valamelyik közösségi oldalon, és esetleg ott írj neki egy üzenetet.

ne a telefonszámát szerezd meg a közös ismitektől mert az "túl gyors" lenne még szerintem.

2009. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk megvárhatnád,hogy ő keressen téged...
2009. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem cseréltetek telefonszámot, kár:) Ha van iwiw-etek jelöld meg ismerősnek, vagy myvip-en mindegy. Irj neki egy üzit és küldd el neki benne a telefonszámod, ird még hozzá hogy szerettél volna telefonszámot is cserélni vele csak elfelejtetted és te is szeretnéd tudni az ő számát. Ha esetleg cseréltetek számot írj valami sms-t.
2009. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy felveszed iwiw-en vagy akármin és ott vársz egy kicsit hátha rád ír, vagy ha nem akkor te írj rá és először csak hívd el buliba de hogy a haverjai is jöjjenek!!! vagy pedig a közös haverotokat megkéred hogy menyetek következő hétvégén is vmerre és hogy hívja ezt a személyt megint!!! ennyi:D
2009. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi, tegnap taliztunk, szóval mondjuk leghamarabb holnap, de inkább kedden majd bejelölöm ^^

köszi:)

2009. aug. 30. 17:56
 6/8 A kérdező kommentje:
és mi lenne ha MSN-re venném fel?
2009. aug. 30. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:

24 éves pasi vagyok


Én ennek örülnék a legjobban, hogy msn en jelölne be a csaj, nem pedig közösségi oldal meg tököm.

Aminek meg még jobban örülnék, hogy email-t írna, és ott kérné el az msn cimem.


sok sikert!

2009. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

felvettem és tök jót beszéltünk tegnap, és ma is fogunk, már előre lefixáltuk ^^

remélem összejön :P:D

2009. szept. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!