Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csalodtam a korosztalyommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalodtam a korosztalyommal, hol tudok 30-35 eves ferfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elegem lett abbol, hogy a huszonebes, egyetemista pasik egy 14 eves kamasz szintjen vannak, szeretnek mar egy olyan tarsat, aki tenyleg ferfias. Nem vagyok haszonleso, stabil egzisztenciam van, csak tenyleg szeretnek valaki olyannal lenni, aki komolyan vesz.

22/L


2019. szept. 25. 20:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
22 évesen stabil egzisztencia??? Azt hogy csináltad? Ennyi idős korára az embernek egy normális diplomája sincs még az egyetemről.
2019. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
SSC teljes munkaido + levezo egyetem,Bp. Probald ki, eleg jo kombo, fizu atlag feletti most mar hogy 3 eve csinalom.
2019. szept. 25. 20:41
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

SSC diploma nélkül, persze. Max ügyfélszolgalatos vagy, akivel a kávét főzetik, meg a telefonokat vetetik fel.


És kösz, nekem van piacképes diplomám.

2019. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy 35 körüli férfi pont nem fog komolyan venni... Annak meg te leszel túl infantilis. Ebben a korban már pont elegük lett a huszonévesekből és inkább kedvelik a tapasztalt nőket, akik nem hisztiznek minden kis hülyeségen és az ágyban is már sokkal nyitottabbak.
2019. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Noren1989 ***** válasza:
0%

Aranyom, bárhol. Nekem speciel rá kellett keresnem, hogy mi is az az ssc, de nyilván akkor jó hangod van.


Remélem, hogy a külsődben is van jónéhány eladható jegy, hiszen még a korombeliek is keresik a khm....friss húst.

Komolyan venni szerintem csak komoly barátkozás után lehet bárkit is, igy előre senki nem tudná megígérni neked úgy, hogy meg is tartja.


Hozzáteszem, az előny nálad, ergo csak válogatnod kell, tudatalatti beidegződések persze gátolhatnak.

2019. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az SSCben nem csak ugyfelszolgalat van, bar ott kezdtem, 200 nettoval, mert nemetul kellett telefonalni. Azota mar szamlazassal es konyvelessel foglalkozok, es ha elvegzem a pszkt, big4 ceghez szeretnek valtani.
2019. szept. 25. 20:57
 7/28 anonim ***** válasza:
53%

Végzettség nélkül nem számlázhatsz és nem könyvelhetsz. Az meg hogy majd ez lesz, meg az lesz.... az nem biztos egzisztencia, hanem álmodozás.


200e Ft pedig Bp. lóphasz, nem biztos egzisztencia. Az albérlet és a rezsi kijön belőle, de nem több.


Meglehetősen túlértékeled magad. 14 éves szintűvé degradálsz másokat, miközben agyilag te sem tartasz máshol.

2019. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%

Maximálisan megértelek, én is ugyan így voltam. Nem kapcsolataim voltak hanem örökbefogadtam egy nagy gyereket.

Annyit tudok neked mondani, hogy ha te tényleg kellőképpen érett vagy akkor vonzani fogod az idősebb korosztályt. Nálam legalább is így volt, amikor tényleg tisztáztam magamban, hogy nem szeretnék még egyszer egy 15 éves kamasz szintjén lévő huszonévessel együtt lenni azonnal kb csak az idősebbeket vonzottam.

2019. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%
Jól kéne választani. Az megvan, hogy egy 30-35 éves sem lesz jobb választás csak a kora miatt?
2019. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

Ja persze az nagyon nagy baj hogy a korod beliek tini szinten vannak mert te aztán nagyon érett nő vagy... hu mekkora képmutatás te egy 35 eves férfinak egy kislány vagy! Ugy vezet meg ahogy akar! Nem azert lesz veled mert hu de érett nő vagy (mert amugy nem vagy) hanem mert fiatal húsod van... -.-


És elarulok valamit attól mert még valaki +30 eves attól még nem fogja komolyan venni pláne nem egy 22 évessel...


A mentalitás hidd el nagyon eltérő nem rossz pl írtam mind ezt de egy majdnem 10 évvel idősebb férfinek te szinten olyan gyerek vagy mint neked azok a srácok... csak ő kihasznál téged inkabb keres korodbelit aki értelmes...


Csak elmondom a saját tapasztalatomat... eddig csak nálam idősebb lányokkal volt dolgom! A velem egy idősek vagy a nálam fiatalabb lányok mind nagyon gyerekesek voltak de nem is gyerekesek hanem kislanyosak! Fullra (ez nem abban nyilványult meg hogy mit szeret mit nem! Hanem az életbe való hozzáállásában nyikvanyult meg!)

Jelenleg 20 vagyok barátnőm 22... és még most sem az a teljesen érett nő de oke én sem vagyok az a teljesen érett srác...

2019. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!