Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csalodtam a korosztalyommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalodtam a korosztalyommal, hol tudok 30-35 eves ferfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elegem lett abbol, hogy a huszonebes, egyetemista pasik egy 14 eves kamasz szintjen vannak, szeretnek mar egy olyan tarsat, aki tenyleg ferfias. Nem vagyok haszonleso, stabil egzisztenciam van, csak tenyleg szeretnek valaki olyannal lenni, aki komolyan vesz.

22/L


2019. szept. 25. 20:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%
Én is csalódtam a nőkbe mert melóba még 60 évesen is a hiszti szintjén vannak.
2019. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
30%

Munkahelyeden, nem is feltétlenül a cégen belül de az épületben, liftben, menzán, büfében.

A legegyszerűbb neten lenne.

Ha van valami érdeklődési köröd, ami másokat is érdekelhet, akár sport, akár más hobbi ott is.

Igazából azt kell mutatnod feléjük, hogy nyitott lennél az ismerkedésre, és nem riaszt a koruk.

2019. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#7 kepzeld nem kell egyetemi vegzettseg ahhoz, hogy egy szamlara ranezz es visszakuld, ha hianyzik a tig, meg rairj egy ktg helyet. Ahogy targyalok foglalasahoz, es szerzodesekbol adatkinyeresekhez se kell diploma. Es mar reg nem 200 a nettom.
2019. szept. 25. 21:51
 14/28 anonim ***** válasza:
57%

Magyarul: nem számlázol, csak átfut a kezeden néhány -már kész- számla. Azért a kettő nagyon nem ugyanaz. Könyvelni pedig továbbra is kíváncsi vagyok, mit könyvelsz végzettség nélkül.


Erre én még mindig nem verném a mellem, és a levelezős "majdegyszermeglesz" diplomámra sem.


Gyerek vagy még, de nagyon. Egy 30-35 éves férfi téged (és a nagy (kamu)szavaidat) simán körberöhögi.

2019. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
71%
Azért érdekes ez. Máskor mindenki azt írja, hogy egy harmincas pasi minek keresne komoly kapcsolatra harmincas nőt, az már neki öreg, amikor ott vannak a fiatalok. Tessék, itt van egy fiatal lány, dolgozik (ne szóljátok le a fizuját, én tanárként negyven évesen ennyit keresek) és céltudatos, de ti máris alázzátok, hogy gyerek még, és egyetlen harmincas pasi sem venné komolyan, csak kihasználná. Akkor most mi az igazság? Ki kell a harmincas pasiknak komoly kapcsolatra?
2019. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert kellett a 200 nettot leszolni, az 3 eve, de meg most is boven jo egy fiatalnak. Jelenleg 310 a nettom, igaz ebben benne van a cafeteria. Nyilvan ebbol nem az andrassyn vasarolok es nem is 0-4 eves autoval jarok, de egy stabil megelheteshez eleg.

Aki szerint ez szar fizu, az mit gondol, mennyit keres egy mentotiszt, egy pedagogus, egy iskolatitkar? Segitek, a nettoja egyessel kezdodik.

2019. szept. 26. 11:36
 17/28 Noren1989 ***** válasza:
81%
Nyugivan aranyom, az ilyeneket nem kell felvenni. Ez a pénzkérdés, úgy gondolom, hogy nem kellene, hogy központi része legyen itt ennek az eszmecserének.
2019. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Sajnos volt mar olyan, hogy a 25 eves srac a fejemhez vagta, hogy igazabol nem neki kene engem meghivnia, hanem nekem ot, mert en keresek jobban..
2019. szept. 26. 11:48
 19/28 anonim ***** válasza:

Látod ezzel van itt a baj! Azt hiszed hogy minden 30-40 eves pasi komoly kapcsolatot akar (na most ezek a pasik általában már házasok... és általában a még szinglik azok nagy része sem komoly kapcsolatot akar főleg nem egy 20-24 évessel......)

Arról nem is beszélve hogy ebben a kapcsolatban te leszel a gyerekes...! És előbb utobb pattintás lesz a vége mikor a férfi már megunt téged... persze van esély arra hogy kifogsz egy jót de nagyobb esely van rá hogy egy veled egykorú (+- 1-2 év) komoly srácot találsz...


Szerintem eddig te csak a balfékekkel ismerkedtél... nem az a baj hogy nincs érett korod beli (mert van) hanem csak te fogdtad ki a rosszakat és lehet a 30-as férfiakkal is igy fogsz járni...


Meg mi az hogy férfias? Mit tartalmaz ez?

20 éves vagyok van szakmám érettségim most megyek üzlet vezetői képzésre (3 hónapos) közben dolgozni fogok, szeretnek majd 1 jó éttermet nyitni (olasz, francia, spanyol, és magyar konyhával soecialitásokkal, ha van rá lehetőség akkor egy másik részlegen még az ázsiai konyhát is bevezetném mivel nagyon finomak és egészségesek) rendszeresen sportolók gitározok, új dolgokat tanulok pl:főzés, idegen nyelvek, tudományok.

Próbálok egy olyan erős kapcsolatot kialakítani amiben mindent megtudunk beszélni, segítünk egymásnak, formaljunk egymást (mert igen egy kapcsolatban a felek megváltoztatják egymást és próbáljunk egymást jó irányba terelni) meg amiből lesz majd hazzasag és gyerek(ek) mivel majd családot is akarunk

építem a karrieremet és az életemet is.... újból le írom 20 eves vagyok... tudom mit akarok és tudom hogy kivel akarom!

ha neked ez még mindig gyerekes akkor veled van a baj...!

2019. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Az elso három randin mindig a fiu fizet!!! 😬😬😬😬

Ezután de ha csak a lany ragaszkodik hozza akkor fizethet ő... de ezt vég kep nem hozhatja fel a srac!

2019. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!