Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt 30 körüli nőként pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt 30 körüli nőként pár évvel fiatalabb párotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 1-4 évre. 30 éves nő vagyok. Az elmúlt fél évben 3 nálam fiatalabb pasival ismerkedtem meg. Természetesen randiztam harmincasokkal is, épp ezért tűnt fel a különbség. A fiatalabbaknál semelyiknél sem éreztem, hogy komolyan gondolnák, de amikor lezártam és tovabbléptem, utána jöttek a nagy könyörgések, meg udvarlások, meg adjak esélyt nekik, de a randizós korszakban nem annyira tették oda magukat, inkább csak szavakkal... 😁 Valóban ennyire más ez a korosztály (27-29), mint az, ahol eddig ismerkedtem (33-36)? Vagy csak ilyeneket fogtam ki? A harmincasok sokkal lelkesebbnek tűntek és erőteljesebben udvaroltak, gyakrabban akartak találkozni, jobban odatették magukat. Mit gondoltok?

2019. szept. 28. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen sok a különbség.
2019. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért, egy 31 éves férfitól például mit várnál el? A heti 3 hétköznapot plusz egy szombat vagy vasárnapot simán tudnám vállalni. Ajtót kinyitom neked előre és fizetek bármilyen közös programot amire elmegyünk. Szervezni úgy gondolom közösen kell, mivel nem akarnék azzal eléd állni, hogy "holnap megyünk gyékénypapucsot fonni tibetbe mert én úgy gondolom jó buli".


Ez például normális viselkedés egy 31 évestől?

2019. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a volt párom 3 évvel volt fiatalabb nálam, mikor szakítottunk én 33 voltam, ő 30. Nem a kor miatt volt a szakítás, érett, komoly kapcsolatot preferáló ember volt, évekig éltünk együtt. 33 évesen ismretem meg a férjemet, aki akkor 31 volt. Pár hónap után össsze is költöztünk. Bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsés, hogy mindenki hosszútávra tervez velem. De lehet, hogy ez nem is szerencse kérdése.
2019. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem várok el heti 5 napot, én is dolgozom, sportolok, vannak barátaim és hobbijaim, nekem sem férne bele. ☺️
2019. szept. 28. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!