Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a párotok fiatalabb 4évvel esetleg?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem, ha érett.
2014. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha 16 éves lennék valszeg. zavarna
2014. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kismutyesz_ ***** válasza:
Én 22 éves lánnyal jártam, és nem volt semmi gond. 16/f
2014. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem nem.

Persze ha érett gondolkodású.

Igaz a jelenlegi párom csak 1 évvel fiatalabb mint én de agyilag mint egy 30 éves. Hihetetlen jó a humora, hihetetlen jövő kép áll előtte pedig olyan munkahelye van ahol egyik napról a másikra él. De vannak tervei, van autója, igaz 20 éves járgány de karbantartott tehát 15 évesnek néz ki legalább. Van háza az örökség de ott azért van mit csinálni amit idén április, május tájékán fog elkezdeni.

Most 21 éves ugyan 19 éves kora óta dolgozik keményen, sok tartaléka van és rengeteg olyan ismerőse akik tudnak neki segíteni felújítani a házát, tehát abba fog belefektetni meg én is adok bele mivel közösnek tervezzük. Én 2 hónap múlva leszek 23 éves a párom meg fél év múlva lesz 22 de már több mint 2 éve boldogítjuk egymást. Még nem élünk együtt, de sokat alszunk egymásnál, onnan megyünk dolgozni, tehát már most együtt élünk félig meddig, csak hol itt hol ott vagyunk.

De hozzánk simán beköltözhetne elég nagy szobám van, nagy ággyal, a páromé nem akkora jó elférünk rajta ketten úgy is összebújva alszunk mindig csak zavaró egy picit :S De ez a legkevesebb :)

De ismerek egy olyan párt akiknél 6 év a korkülönbség. A csajszi 28 éves a srác meg 22 és ők már jó 4 éve vannak együtt.

Ritka az ilyen de így van, és nagyon boldogok, hamarosan már közös babájuk lesz :)

2014. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férjem 21 volt amikor összejöttünk, én 24. Ma már 2 éve házasok vagyunk. Szóval nem zavar. Miért is kéne hogy zavarjon ha működik, és jól megértjük egymást?


Nem zavar.


27/N

2014. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Je Veux ***** válasza:
Nem jönnék össze nálam fiatalabbal.
2014. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Elég beszűkült vagy, ugye tudod?

Egy fiatalabb is lehet érettebb, akár még nálad is.

Bár, ahogy látom... SŐT!

2014. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, bár kor függő

próbaltam 2-szer az egyikük 3 a másik 2,5 évvel volt fiatalabb... Én egyik esetben 19 a másik esetben 20voltam...

Ekkor még rengeteg volt,,nagyon nagy a különbség..


Manapság is nagyon érzem, hogy egy srác 2-3 évvel fiatalabb, pedig már 26 elmúltam, egy 22 éves sráccal most sem jönnék össze..

De 31 évesen egy 27 évessel már simán... 25 év felett valahogy mássá, észrevehetetlenebbé válnak a különbségek

2014. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!