Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma volt az első randim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt az első randim, szerintetek lehet még folytatása (lent)!?

Figyelt kérdés
Ma volt az első randink /én 16 ő 15/ találkoztunk, sétáltunk, beszéltünk, meghívtam üdítőre, leültünk minden a helyén volt, figyeltem ,rá szemkontaktus is volt, de mégis elég sokszor volt csönd a beszélgetések közt, mert egy idő után nem volt már ötletem mivel szinte csak én beszéltem ő nem ( én vagyok a fiú) olyan zárkózott volt, nemsokat beszélt, nekem meg már alig volt ötletem, mondta is hogy eleinte nemtudta hogy /létezem/ vagyis azthitte csak szivatom, és lehet csak félt az egésztől? Most annyira rossz érzés hogy nemtudom milyen volt neki, mondta hogy most olyan fura vagyok, nem olyan mint eddig msnen, nem vagyok olyan érzékeny, mondtam mert most boldog vagyok, pedig teljesen magamat adtam, a végén 3 puszival búcsúztunk el, mondtam jól éreztem magam, ő erre bármikor máskor. De olyan fura volt, zárkózott, szótlan...pedig kérdeztem rendesen őt is...de nem beszélt túl sokat.....pedig én mindent megpróbáltam hogy jó legyen ( bár nemtudom neki jó volt-e) most ezekután hogy? Lehet-e valami? Vagy mi volt az oka?
2010. júl. 15. 18:19
1 2
 1/17 anonim válasza:

Lehet hogy csak zavarban volt a helyzettől elvégre az első randi nem könnyű. Ilyenkor megszokott a kínos csend.

De ismertétek egymást előtte? Beszéltetek már személyesen?

2010. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
még csak msn-enen....élőben még nem...+ még 3x telefonon.
2010. júl. 15. 18:28
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam az első randimon(én lány vagyok!),mint a te csajod(vagy a leendő csajod?:D)

Szerintem semmi probléma nincs,msnen más beszélgetni,mint élőben.Msnen gongolkodhatsz egy csomót azon,hogy mit írsz le,vagy mit nem!Élőben pedig jobb,ha azonnal válaszolsz,mertha nem válaszolsz azonnal,akkor azt hiszik majd,hogy hazudni akarsz valamit,és idő kell,míg kitalálsz egy sztorit..pedig ez nem így van(extrém esetben tényleg egészen másnak adja ki magát az illető,mint aki és ami)

2010. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
És képet látott már rólad? Az is lehet hogy nem ilyennek képzelt el.
2010. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon izgult. Beszélj vele msn-en, hogy mi legyen, ott biztosan nyíltabb, kérdezd meg hogy érezte magát veled. Ha pozitív a visszajelzés, hívd el mégegyszer. Egyre jobb lesz, ne aggódj.:)
2010. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
persze látott már képen, csak akkor még hosszú volt a hajam ,de nem sok különbség...nemtudom jó ötlet-e rákérdezni, hogy érezte magát.... bár lehet meg kellene
2010. júl. 15. 18:34
 7/17 anonim ***** válasza:

Na figyelj rám.:-)

Én is ebben a helyzetben voltam mint srác. Vettünk üdítőt stb.Persze én már előtte bejöttem a csajnak,csak MSN en beszéltünk kb 2 és fél héten keresztül. Volt kép meg stb,de ő azt mondta(illetve felhozta) hogy neki NEM előírás,de fontosnak tartja ha egy srácnak nagy haja van. Hát én 1 hónapja vágattam le kb sünire,szerencsémre elfogadta azt is,hogy zselézve van a hajam. Szóval igen MSN en eléggé alaposan kiismertük egymást,sokat beszélgettünk OTT,viszont élőben neki az első az nehéz volt. Mindíg én beszéltem,amikor már nem volt mit mondani akkor felajánlottam neki a már megígért masszázst és akkor jöttek a puszik végül egy csók..majd kettő..majd három végén pedig a földön csináltuk tovább. MSN en másnap megírta nekem,hogy először csak tetszettem neki és enyhe szerelmet érzett irántam,de már sokkal többet érez mint egy egyszerű vonzódás..Ő tisztára belém esett..és én is belé. Tulajdonképpen úgy látom egymás tökéletesei vagyunk. Szóval ne parázz,bőven lehet ebből még valami.Ráadásul nekem is mondta,hogy teljesen máshogy képzelt el de FULL POZITÍV értelemben értette ezt. Szóval pl azt mondta mélyebb hanggal képzelt el és tökre örül,hogy ANNYIRA nem mély..meghogy magasabbnak képzelt el és ő örül annak,hogy csak egy kicsivel alacsonyabb mint én..ÉS satöbbi. Ne parázz első találkozások nehezek,csak nekem az volt a szerencsém,hogy alapból bejöttünk egymásnak.

16/F

2010. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ő pont akkor mint én, de azt is mondta hogy a hangom is más, mivel telefonon mélyebb...de semmi pozitívat nem fűzött hozzá, bár mielőtt ment volna a busza, hogy ne kelljen gyalogolnom adott egy egész éves helyi bérletet hogy hamarabb kiérjek az állomásra: )
2010. júl. 15. 18:42
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Beszéljetek meg még egy találkozót. Légy határozottabb! Próbáld meg lágy szavakkal csábítani! Azért megbolondulnak a nők..És hidd el magától is ráfog érezni a dologra.

Sok sikert..Ja és jöhetnek a lepontozások már nem érdekel :-)

16/F

2010. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy kérdezd meg hogy érezte magát simán, vagy kérdezd meg mondjuk h kedden találkoztok-e :)
2010. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!